SON DAKİKA!

MÜZİK ÖĞRETMENİ SELİM BALCI’NIN CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI

İlk defa Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ethem Bakar’ın duyurduğu haber ile 29 Haziran 2019 günü Giresun’un Tirebolu ilçesi Beygir Kumu mevkiindeki plajda kayıp olan açıklanan ve 4 gündür aranan müzik öğretmeni Selim Balcı’nın cansız bedenine Espiye açıklarında ulaşıldı.

Giresun’un Tirebolu ilçesinde girdiği denizde akıntıya kapılıp kaybolan müzik öğretmeni Selim Balcı’nın 4 gün sonra balıkçılar tarafından cansız bedeni bulundu.

İlk defa gazetemiz tarafından duyurulan olay nasıl olmuştu; 29 Haziran 2019 Cumartesi günü Beygirkumu Plajı’nda meydana geldi. Müzik öğretmeni Selim Balcı ile arkadaşı Kenan Samet Çilingir serinlemek için denize girdi. İki arkadaş bir süre sonra akıntıya kapılarak, sürüklenmeye başladı. Selim Balcı ve Kenan Samet Çilingir’i gören plajdakiler suya atladı. Kenan Samet Çilingir, suya girenler tarafından kurtarılırken, Talihsiz Öğretmen Selim Balcı ise kayboldu. Çevredekilerin ihbarıyla olay yerine Sağlık, Sahil Güvenlik, İl Afet ve Acil Durum (AFAD), AKUT, Giresun Belediyesi İtfaiye ekipleri sevk edildi. Kenan Samet Çilingir, olay yerine gelen sağlık ekiplerince kaldırıldığı Tirebolu Devlet Hastanesi’nde tedaviye alınırken, kaybolan Balcı için ise arama- kurtarma çalışması başlattı.

Sahil Güvenlik ekiplerine ait helikopter ile geminin de kullanıldığı aramalar da Selim Balcı’nın akşam saatlerinde balıkçılar tarafından Espiye ilçesi Gülburnu köyü açıklarında cansız bedeni bulundu. Kıyıya çıkarılan Selim Balcı’nın cesedi otopsi için Espiye Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

About GG Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.