Uncategorized

Neyimiz Dogru Yönetiliyor Ki?

Giresun Evi nin ihale öncesi durumu ile ihale sonrasi durumunun farkliklar göstermesi ve binanin kimligi belirsiz kisilerce talan edilmesi ve  çati katinin da Ankara Çankaya Belediyesi Imar Müdürlügü tarafindan kaçak yapildigi gerekçesiyle yikilmasi durumunun gündemde olmasi nedeniyle ihale sartnamesine aykiri bulunulmasiyla, Erek Insaat Tah. San. Tic. Ltd. Sti. Vekili Avukat Ceren Kalay tarafindan Ordu Bölge Idare Mahkemesi ne, ihalenin iptali ve yürürlügünün durdurulmasi gerekçesiyle dava açildigi bildirildi.
 
Erek Insaat Vekili Avukat Ceren Kalay tarafindan açilan dava da, geçtigimiz günlerde Ankara 13.Asliye Hukuk Mahkemesi tarafindan yapilan, binanin hali hazir durumunun tespit raporunun da yer aldigi ögrenildi.

 

Mülkiyeti Giresun Valiligi Il Özel Idaresi Genel Sekreterligi ne ait olan Ankara daki Giresun Evi, kiralanmasi için Agustos ayinda 14.000 TL. muammen bedelle açik artirma ihalesi yapilmis ve ihale, 35.000 TL ye Ankara Erek Insaat Tah.San.Tic.Ltd.Sti. firmasinda kalmisti.
 
Mehmet ÜÇÜNCÜ-ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.