Uncategorized

Nurettin Canikli costu bir kere

                 


      Canikli “Bulancak Duragini Biz Yaptirdik. 325 Bin Lira Gönderdim”

 

Giresun Il Teskilati Danisma Kurulu Toplantisinda Konusan AKP Giresun Milletvekili Nurettin Canikli adeta küçük daglari ben yarattim dedi.

 


 

AKP Danisma Meclisinde konusan Milletvekili Nurettin Canikili CHP ye  yayalim atesi etti ve CHP’li Belediyenin yaptigi Bulancak duragini para göndererek ben yaptirdim, dedi.
 

Konusmasinda çesitli konulara deginen Nurettin Canikli, seçim yatirimi olarak kullandiklari OR-GI ve Egribel tünelinin yine yapilacagini söyledi ve Giresunla ilgili açiklamasini söyle sürdürdü. “ OR-GI Havaalaninini ve Egribel Tüneli’ni yapacagiz. Biz ne söz verdikse hepsini yapacagiz. Giresun Belediyesi’nde isten çikarilanlar var. “Ideoloji hat safhada. Partizanlik hat safhada. Basiretsizler, beceriksizler. Biz ilimli yaklasiyoruz. 6 aydir bir çukuru bile kapatamadilar. Bulancak duragi için 300 bin lira lazim dediler. 325 bin lira gönderdik. Hesaplarina geçmis olmasi lazim. Geçmiste örnegi yok. Ikrtidardaki parti baska bir siyasi partili belediyeye ödenek aktariyor. Ayrim yapmiyoruz. Giresunlu vatandaslarimiza gönderiyoruz.

 

Bu parayi Bulancak duragi için gönderdik. Biliyorsunuz orasi uzun süre utanç abidesi gibi açik kaldi. Niye yapmiyorsunuz burayi dedim. Paramiz yok dediler. En güzel sekilde yapmak için kaç liraya ihtiyacin var dedim. 300 dediler al sana 325 dedik. Bulancak Duragini bile biz yaptik. Hiçbir sey yapmiyor belediye. Koca Giresun Belediyesi bir çukuru kapatamaz mi. Böyle basiretsizlik olur mu? Isçi çikarmaya gelince aslan kesiliyorlar“dedi. 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.