Uncategorized

Nurettin Canikli Istanbul Antrenmanlarina Basladi

Ak Parti genel merkezi ve il teskilatlarinin organize ettigi Türkiye Bulusmalari konferanslarina bugün Istanbul Esenler Ilçesi ile devam edildi.

 

Bütün partilerin seçim safti mahaline girmis olmasina ragmen Ak Parti Giresun Milletvekili ve Partinin TBMM Grup Baskan Vekili Nurettin Canikli nin görülen kadar hiç öyle derdi yok.

 

Esenlerde Giresunlu hemserilerinin agirlikli olarak oturdugu Karabayir mahallesinde kurulu Esenler Belediyesi Kültür Merkezi nde bugün düzenlenen Türkiye Bulusmalari programi çerçevesinde bir konferans veren Giresun Milletvekili Nurettin Canikli konusmasinin uzunca bir bölümünü ana muhalefet partisi lideri Kemal Kiliçdaroglu na ayirdi.                        

 

Kemal Kiliçdaroglu nun Deniz Baykal i ayak oyunlari ile genel baskanliktan indirerek yerine geçtigini iddia etti.

 

Nurettin Canikli “ Ak parti nasil oluyorda 2002 yilindan beri bütün seçimleri kazaniyor diyorlar, gerçekleri görmek çok zor degil, Ak Parti genel bütçede faizlere giden %44 oranindaki parayi %16 ya indirdi ve elde edilen bu farki halkin hizmetine sundu, olayin asli bu, Kemal Kiliçdaroglu herkese maas baglayacagini söylüyor ya hesap bilmiyor yada Kemal kiliçdaroglu bir dahi, biz bu bütçeleri yapmak için 50-60 bin liralari kili kirk yariyoruz, öyle atmayla tutmayla bütçe yapilamiyor. ” dedi.

 

Nurettin Canikli “ Kemal Kiliçdaroglu nun bürokrasi günlerine atifta bulunarak CHP genel baskani SSK genel müdürlügü döneminde yaptirdigi kamu islerinde Tuncelili hemserilerini kolladigini ve yaptirdigi bu islerde %500 lerin üzerinde artirimlarla devleti zarara ugrattigini. ” iddia etti.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.