Uncategorized

Yesil Giresun Belediyespor a Milli Piyango

Son saniyeler oynandigi esnada  Yesil Giresun Belediyespor 64-63 maglup durumdayken, Erdem in hayat veren basketi yesil beyazli ekibimize büyük ikramiyeyi kazandirdi. Giresun 19 Eylül spor salonunda oynanan ve büyük bir heyecan içinde geçen,  zorlu müsabakayi kazanan 12 dev çotanak, 17 Mart Persembe günü Ankara’da oynanacak olan ikinci müsabaka öncesi büyük moral buldu.  Maçi çok sayida basketbolsever takip etti.  Maçin ardindan sporcular ve yöneticiler soyunma odasinda büyük sevinç yasadi.


Salon: Giresun 19 Eylül


Hakemler : Mesut Dagan, Taner Ibin


Yesilgiresun Belediyespor : Özkan 6, Aykut 13, Enes 12, Olcay 6, Levent 11, Barbaros, Baris, Malkoç 8, Erdem 12


Milli Piyango : Necip 12, Murat 8, Deniz 16, Emre 4, Fazli 7, Onur 6, Bilal 5, Ali 6, Ferhat, Mehmet


1.Periyod : 16-18
2.Periyod : 30-28
3.Periyod : 17-20


Maç Sonucu : 68-64

 


 

Karsilasmayi Giresun Valisi Mustafa Yaman, Giresun Belediye Baskan Vekili Ahmet Yusufagaoglu, Giresun Belediye Baskan Yardimcisi Ömer Cinel, Giresun Il Genel Meclisi Baskani Osman Öden, Gençlik ve Spor Il Müdürü Soner Maden, CHP Giresun Milletvekili Aday Adayi Aykut Gezmis, Giresunspor Kulübü Baskani Ömer ülkü, Yesil Giresun Belediyespor Kulübü Baskan Yardimcisi Kamil Yavuz birlikte izlediler. 

 


 

Yesil Giresun Belediyespor karsilasmasini Giresunspor taraftar gruplari salonda desteklerken, rövans içinde belediye baskanindan Ankaraya otobüs istediler.

 

Uzun yillardir beklenen bu basari sonrasi tribünler uzun süre 12 dev çotanagi alkisladi.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.