Uncategorized

Ögrenciler Fransa’ya gidiyor

Sacred Sites and Traditions” adli projenin 6. çalisma toplantisinin 1-5 Subat 2010 tarihlerinde yapilacagini belirten okul idarecileri, toplanti için Ilimizden 31 Ocak 2010 Pazar günü Fransa’ya hareket edilecegini açikladilar. Yetkililer, 6.’si yapilacak olan proje çalisma toplantisina Fransa’dan 6, Polonya’dan 4, Türkiye’den de 4 ögretmen ve ögrencinin katilacagini ifade ettiler.


Toplantiya Aksu Anadolu Lisesini temsilen Müdür Yardimcisi Önder Kiliç, Ingilizce Ögretmeni Feride Azra Akçor ile ögrenciler Koray Demir ve Ilknur Demirci katilacaklar.

Projenin Mart ayi sonunda Ingiltere’de yapilacak olan çalisma toplantisiyla devam edecegini belirten okul yetkilileri, bir önceki çalisma toplantisinin 01–05 Kasim 2009 tarihleri arasinda ilimizde yapildigini, proje ile ülkeler arasi çoklu kültür ve insan iliskilerinin gelistirilmesinin yaninda Giresun’un tarihi, turistik ve kültürel tanitimina katki sagladigini da sözlerine eklediler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.