Uncategorized

Oguzhan Kuzu nun Cenazesi

Bugün Istanbul  Vakif  Gureba  hastanesi  morgundan alinan merhumun naasi  önce adli tip kurumuna götürüldü burada otopsi yapilan ceset daha sonra 500 evler mezarliklar müdürlügünde yikandi kefenledi  ve  Esenler  Atisalan  Kemer  Mahallesinde  bulunan  evinin  önüne getirildi.  Burada komsulari ile helallestirilen Oguzhan Kuzu’nun özellikle Anne ve Babasi cenazeye katilanlari göz yaslarina bogdu,  Babanin “asker olacaktinya oglum seni böylemi  ugurlayacaktim, sana helal lokma yedirdim oglum tertemiz  gidiyorsun” sözleri herkesi hiçkiriklara bogdu. Anne ise “dün aksamdan beri evde yoksun oglum nerde kaldin seni dayilarada sordum onlarda gelmedi dediler sen beni hiç aglatmamistin hiç üzmemistin canim yavrum” sözleri ise gazeteciler dahil herkesin gözlerini doldurdu.


Cenazeye aslen Giresun Bulancakli olan Esenler Belediye Baskan yardimcisi ve Esenler Belediye Baskan vekili Faruk Aydin, Esenler Belediye meclis üyesi  Giresun Göreleli hemserimiz Musa Ada, Giresunlu Egitimciler Dernegi Yönetim Kurulu Üyesi ve Sultangazi Milli Egitim Müdürlügü Sube Müdürü Mustafa Senol Saygili, Kesap Halkali Dernek Baskani Abdullah Akgün, Vatangiresungazetesi Sahibi Nuri Yilmaz, GIRDEF Genel Baskani Sitki Ada, GIRDEF Genel Baskan Vekili Gazetemiz imtiyaz Sahibi Ethem Bakar, GIRDEF Genel Baskan Yardimcisi Nazmi Güler, Aydin Kömürcü  ve çogunlugu Giresunlu kalabalik bir cemaat  katildi.


Evin önündeki helallesme ve cenaze namazindan sonra cenaze Istanbul Büyüksehir  Belediyesi tarafindan tahsis edilen cenaze nakil araci ile kara yolundan Giresun’a gönderildi. Ayrica Esenler  Belediyesi cenazenin arkasindan giden yakinlarina bir araç tahsis etti. Esenler Belediyesi cenaze evine yemek servisi yapti.

 


 Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.