Uncategorized

Olgun Aydin Peker Sert Çikti

Olgun Aydin Peker açiklamasinda sunlari söyledi. “ Hepinizin de bildigi gibi geçen sezon ligde terk edilmis, kimsenin sahip çikmadigi, düsmesi kesin gözüyle bakilan bir takimin içinde bulunacagi tüm kötü sartlari içinde bulunduran Giresunspor’da ben ve yönetici arkadaslarim tüm zorluklari göze alarak göreve geldik ve çok büyük bir savas verdik.Hiç kimsenin sahip çikmadigi savasi ALLAH cc bize nasip etmesiyle zaferle sonuçlandirdik.


Bu savasta birakin destegi, inanin Giresun düssün isteyen seref yoksunu çok insanlarla karsilastik ama bu insanlarin  güçleri yetmedi ve bundan sonrada yetmeyecek  insallah.

 

Sonra bir hedef koyduk   sampiyonluk olarak,  peki neden bu hedefi koyduk? Anlatayim.Sayet Giresunspor sampiyon olursa sehrin her seyiyle degisime ugrayacagini bildigimiz için sanayisi olmayan, turizimi olmayan Karadeniz de araya sikismis gösterilen sehrimizi bu durumdan kurtarabilmek için, belediyemizin yaklasik maaslar hariç Giresun’a hizmet için kullandigi paranin fazlasini sehrimize sokmak için, çocuklarimiza yeni is imkanlari saglamak için, kisaca hayalimde olan futbol sehri projesini hayata geçirip, bu projenin de tüm Giresun’un çehresini degistirecegine inandigimiz için  bu  hayallerimizi her yerde dile getirmeye çalistik.

Bu ise sahip çikilmasi için, Giresun’lularin kendi davalarina sahip çikmasi için artik bu sehrin ve bu sehrin yasayanlarinin  yasadigimiz ülkede varliklarini hiss ettirebilmeleri için start verip basladik. Son otuz yildir hiçbir zaman Giresun’dan ve Giresunspordan ulusal kamuoyu bu kadar bahsetmedi. 

 

Bu hareket içimizde namus ve seref yoksunu zatlari harekete geçirdi.Içerden ve disaridan devamli sabote edilmeye baslandik.Bu kisiler  üç bes kurus çikari olan sözde gazeteci kiligindaki zavallilari da yanina alarak Giresunspor’un her türlü basarisizligindan mutluluk duydular.Yalakaliklarini yapan bu gazetecileri bazi seyleri dikkatlice izleyen her hemserimiz az çok anlar. Bunlar Giresunspor maglup olunca yazilar yazip yaygara yaptilar.

 

Galip gelince, güzellikler olunca deliklerine çekildiler ve sandilar ki böyle olunca bizler kizip, sinirlenip çeker gideriz.Onlara kötü bir haberim var; biz baskalari gibi  takimimizi hiçbir zaman yari yolda birakmiyacagiz.Bizler her seye ragmen hedefimize ALLAHcc  izniyle yürüyecegiz.

 

Herseye ragmen artik sadece Giresunspor sayesinde var olan seviye fakirlerine  bu külübü  birakmiyacagiz ve bu kulübü onlarin hayal bile edemiyecegi yerlere tasiyacagiz.Bunun içinde nasil isterlerse istedikleri gibi savasacagiz.Ister Giresunspor’u valilige sikayet etsinler, ister vergi dairesine sikayet edip, Giresun’un gelecek parasina temlik koydursunlar.

 

Ama  güçleri yetmeyecek.Bir Giresun’lu olarak onlara bu kötü haberi vermekten mutlu oluyoruz.Bu satirlari tüm Giresun medyasina ulastiracagiz ama onlarin Giresun hainleri istedigimiz sekilde yer vermeyecekler.Takim boç bataginda, bu takimin parasi çarçur ediliyor diye dedikodu yapiyorlar.

 

Biraz da bunlari açiklayalim istedik.Valilikten bu sene Giresunspor’a  sadece kombine kartlardan gelen 57.500 TL., belediyemizden gelen 18.000 TL. yardim, kombine kartlardan gelen 35.000 TL.,  sn Mustafa Karaderen’den gelen  50.000 TL. ki kendisine çok  tesekkür ederiz ve arti 10.000 TL.  Stadi yaptirdik, koltuklar ve yenileme ile birlikte yaklasik 150.000 TL. para harcadik.Ama ne yazik ki  su ana kadar konbine satislarindan  kulübümüze gelen para 130.000 TL. yani 20.000 TL. eksideyiz. Devletin parasi ve Giresun’un parasi harcanarak stat yaptirildi.Ama durum ortada kimse sahip çikmiyor. Tesise yaptirdigimiz sahanin sorumlulari belli.Ancak kimse ortaya çikip, bir sey söylemiyor.Bizler artik gerçekten sabote edildigimizi düsünüyoruz.Bu imkansizliklar bilinir halde iken kulübümüz, sezon basindan bu yana sahaya giren seyirci manen ve maddi olarak 200.000 TL.ye yakin TFF’nin verdigi cezalarla zarara ugratilmistir.Saha yapimi esnasinda, zorunlu olarak disarida oynadigimiz için 150.000 TL.ye yakin yolculuk ve otel masrafi yapilmistir.

 

Bu durumdan ötürü maddi ve manevi olarak büyük kayba ugradik.  Elestirmeye gelince,herkes çikip, bol keseden konusuyor ancak  bu gerçekleri görmemezlikten geliyorlar. Çünkü böyle istiyorlar. insallah onlari mutsuz edecegiz.Hemserilerimiz olarak sizlerden gelecek için sessiz kalmamanizi rica ediyorum.Unutmayin ki, bu seref yoksunlarina verilecek en büyük ders sampiyonlugumuzdur.Namusumuz ve serefimiz için yemin ederim ki bizim tek savasimiz Giresun içindir.” dedi.

 


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.