Uncategorized

Öner Hekim Ankara ya Alisiyor

 

Hekim Yapi’nin Ankara bürosunun açilisi görkemli bir törenle yapildi. 

 

Merkezi Istanbul-Pendik Güzelyali’da bulunan Hekim Holding’in sirketlerinden olan Hekim Yapi Endüstrisi Sanayi ve Ticaret A.S’nin Ankara bürosu Çankaya Filistin Sokakta düzenlenen törenle açildi.

Törende konusan Hekim Yapi A.S Genel Koordinatörü Fatih Ulusoy, “Sirketimiz pek çok üstün özellige sahip olan fibercement levhalarin üretimi ile yapi sektöründe yeni bir çigir açan ve halen ülkemizin ilk ve tek fibercement levha üreten kurulusu olma özelligine sahiptir.  100 bin metrekare alan üzerine kurulu fabrikamizda yilda 80 bin metreküp fibercement üretebiliyoruz. Ancak tek olmak bizi simartmiyor. Üretim kalitemizi her geçen gün daha da artiriyoruz, özenli davranarak sektörümüzün ihtiyaçlarina cevap veriyoruz. Ülkemizin gelecege tasinmasinda önemli rol üstlenen kuruluslarindan biri olmaya devam ediyoruz.

Ankara büromuz bir eksikligimizi giderecek. Projelerimizi takip ederek yürütmemize yardimci olacagi gibi buradaki is iliskimiz olanlara da hizmet verecektir” dedi. 

 


 


 

Açilisa holdingi temsilen yönetim kurulu üyesi Aydan Hekim; AKP Giresun Milletvekilleri Ali Temür, Haci Hasan Sönmez, TBMM Baskanlik Divani Katip Üyesi ve MHP Milletvekili Murat Özkan,  Belediye Baskan Yardimcisi Ömer Cinel,  Mahalli Idareler Genel Müdürü Okay Memis, Il Genel Meclisi üyesi Köksal Özdemir, Mülkiye Basmüfettisi Erol Özdemir, Ankara Giresunlular Dernegi Baskani Salih Hacisalihoglu, Giresun Egitim Vakfi Baskani Metin Yaraman, Tirebolu Dernegi Baskani Ömer Coskun, bazi bürokratlar, holding üst düzey yöneticileri, bayi sirketlerin temsilcileri çalisanlar ve kalabalik bir davetli toplulugu katildi.


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.