Uncategorized

Öner Hekim Hayirlara Devam Ediyor

Iftar yemegine; Hekim Süt Endüstrisi Gida ve Yapi Sanayi Ticaret A.S Genel Müdürü Sedat Murat Bayrak, Mali Isler Müdürü Mehmet Kiran, Pazarlama ve Satis Müdürü Erol Kop, fabrikanin bazi çalisanlari, basin-yayin kuruluslarinin temsilcileri katildi. 

 

BAYRAK: GELENEGIMIZ SÜRÜYOR

Genel Müdür Sedat Murat Bayrak, basin mensuplarina yaptigi açiklamada,  halka verdikleri iftar yemeklerinin sonuncusunu Kadir Gecesi gerçeklestirdiklerini söyledi. Bayrak, “Belediyemizin organizasyonuyla gerçeklesen bu etkinlige, her yil oldugu gibi bu yil da Hekim Holding Yönetim Kurulu Baskani Sayin Öner Hekim katkida bulunuyor. Bu yemekler artik bir gelenek haline geldi. Ayrica Hekim Süt olarak Ramazan ayi süresince halkimizin ayran ihtiyacini karsiliyoruz. 

Sayin Hekim, yüzü hep Giresun’a dönük, geldigi yeri unutmayan, sirt dönmeyen örnek birisi. Kazancinin bir bölümünü hayira ayiran birisi. Ramazan ayinda da halka verilen iftarlara kakida bulunuyor ve bu yolla da hayir ve hasenatlarini sürdürüyor. Belediyemize buna vesile oldugu için tesekkür ediyoruz” dedi.

Bilindigi gibi Giresun Belediyesi, önceki yillardan farkli olarak bu yil, Ramazan çadiri yerine sosyal tesisler ve Tasbasi Park alanini iftar yemekleri için düzenlemisti. Tesislerde her aksam 1000 kisiye hijyen kosullarda iftar yemegi veriliyor.
Hayirsever isadami Öner Hekim, son iftar yemegini oglu Ömer Hekim’in adina Kadir Gecesi verecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.