Uncategorized

Yerel Medya Plaformu Iftarda Bulustu

Istanbul Avrupa yakasinda yayin yapan Yerel Medya temsilcileri ve Giresunlu Medya mensuplari aileleri ile birlikte Gaziosmanpasa Belediyesi Çati Restaurant’ta bir araya geldi.


Medya temsilcileri ve aileleri Gaziosmanpasa Belediye Baskani Erhan Erol’un ev sahipliginde, Yerel Medya Grubu tarafindan organize edilen yemekte bir araya geldi.


Gaziosmanpasa Belediye Baskani Erhan Erol burada yaptigi konusmada “Ailelerle düzenlenmis olan bu iftarimiz gayet iyi olmus. Bu tip organizasyonlar zaman zaman yapilmali. Ramazandan sonra ailelerle birlikte parklarimizin birinde bir kahvalti veya mangal partisi yapalim” dedi.


Yerel Medya Grubu Baskani Ali Sükrü Kara ise yaptigi konusmada “Bugüne kadar yerel medya mensuplari ailelerinin de birlikte katildigi bir organizasyon olmamisti. Bu ilk olur ve devam eder. Ailelerimizin katildigi bu iftar davetinde bizleri konuk eden Belediye Baskanimiz Sayin Erhan Erol’a çok tesekkür ediyoruz” dedi.


Iftar davetine katilan ailelerde degis bir gün yasadiklari için gayet memnun olduklarini dile getirerek baskan Dr. Erhan Erol’a tesekkür ettiler.


Iftar davetine ailelerle birlikte katilan Baskan Dr. Erhan Erol, Ak Parti Ilçe Baskani Ismail Ergünes, Bld. Bsk. Yrd. Beyhan Ergin, Bld. Bsk. Yrd. Özkan Eker, Bld. Basin ve Halkla Iliskiler Müdürü Birol Yigit, Bld. Basin Danismani Gündüz Imsir, Belediye Hanimlar Masasi Müdürü Nesrin Yilmaz’in yani sira Yerel Medya Grubu baskani Ali Sükrü Kara, Bayrampasa Gazetesi Yilmaz Birinci, Esnaf Gazetesi Esref  Küçükates, Sultangazi’de Yasam Haydar Sürgeç, Bayrampasa Gündem Dilek Öney ile Engin Öder, Yeni Umut Gazetesi Sükrü Demir, Güven Haber Ali Çagan, Istanbul Gündem Mehmet Gülnahar, Durum Gazetesi Sanser Yavas, Besiktas Gazetesi Muzaffer Topal, Marmara Ulusal Yalçin Arici, Giresun Ajans Seref Sinir, Giresunlular Haber Yasar Topuz, Gophaber Oral Kara, Belediye Bülteni Reyyan Öksüzoglu, Rumeli Haber Sinan Akyüz, Ist. Avrupa Birligi Ziya Kara ile Kiymet Taylan, Sultangazi Ajans Zekeriya Yilmaz, Pusula Istanbul Emin Yesil ile Murat Buluttekin, Marmara Gazetesi Fersan Çoksavci, Tek Rumeli TV Bora Ay, Özürlüler Gazetesi Ismail Çavdar, katildilar.

 

 

Kaynak:Yerel Medya Platformu(Gaziosmanpasa)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.