Uncategorized

Öner Hekimden Hizmete Devam

Hayirsever isadami Öner Hekim, Bulancak ilçesine fakülte ve yüksekokulun altyapisi olabilecek önemli bir hizmet gerçeklestiriyor. Bulancak Belediye Baskani Kadir Aydin’in ilçeye yapilacak olan saglik meslek lisesi binasi için görüstügü Hekim’in, binanin yapimini üstlendigini açikladi. Binaya Hekim’in geçen yil hayatini kaybeden ve Ömer Hekim’in isminin verilmesi teklif edilecek.


 


                        ÖMER HEKIM’IN ISMI VERILECEK


Istanbul-Pendik’te bulunan Hekim Holding’in merkez binasinda yapilan görüsme sonrasinda bir açiklama yapan Bulancak Belediye Baskani Kadir Aydin, 500-600 metrekare prefabrik binanin kisa sürede tamamlanmasi için çalisma yürüttüklerini söyleyerek Hekim’e tesekkür etti. Aydin sunlari söyledi: “Ilçemizde egitim hayatini sürdüren saglik Meslek lisemizin bina sorunu vardi. Bunu çok degerli is adamimiz Sayin Öner Hekim e ilettik. Sayin Hekim hiç tereddüt etmeden teklifimizi kabul ederek ilçemiz için çok önemli bir hizmete imza atmayi kabul etti. Bizde bu büyük hizmet karsiliginda ilgili kurumlarla görüserek Sayin Öner Hekim in rahmetli olan oglu Ömer Hekim in ismini okulumuza vermek istiyoruz. Bu konuda milli egitimin birçok uygulamasi oldugundan bu konudan da süphemiz yok. Sayin Hekim e bizi kirmadigi ve bu güzel hizmeti ilçemize kazandirdigi için ilçem adina çok tesekkür ediyorum” dedi.


Prefabrik olarak yapilacak bina 500-600 metrekare prefabrik olarak tasarlanacak. Bina bitince Saglik Meslek Lisesi buraya tasinacak. Sayet yüksekokul insaati bu yil tamamlanmazsa, yüksekokulun egitime baslamasi için Saglik Meslek Lisesinden bosalan bina tahsis edilecek. Böylece hem Saglik Meslek Lisesi yeni binasina kavusacak, hem de binasi bitmese bile yüksekokul egitime baslayacak.


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.