SON DAKİKA!

Giresun Ticaret Sanayi Odasi ödüllendirdi

Giresun Ticaret ve Sanayi Odasi misafiri olan Giresunspor Süper Genç takim futbTürkiye Sampiyonu Giresunspor Süper Genç takimi Ticaret ve Sanayi Odasi tarafindan ödüllendirildi. Giresun Ticaret ve Sanayi Odasi misafiri olan Giresunspor Süper Genç takim futbolculari ve teknik heyeti altinla ödüllendirildiler.

 

 


Ticaret ve Sanayi Odasi toplanti salonunda yapilan toplantida konusan Oda Baskani Hasan Çakirmelikoglu, ”1967 yilinda kurulan Giresunspor, 1970-71 sezonunda çiktigi Türkiye birinci Liginde önemli basarilara imza atmistir. Mazisi basarilarla dolu Giresunspor,bugün Türkiye sampiyonu bir genç takim çikartarak büyük basarilarin kulübü oldugunu bizlere bir kez daha göstermistir. Deplasmanli Süper Gençler Liginde sampiyon olarak bizleri gururlandiran Giresunspor Genç takimi hocalarina ve futbolcularina buradan ne kadar tesekkür etsek azdir. Benim için hiçbir basari tesadüf degildir. Gençlerimizin bu zor sartlar altinda elde ettikleri basariyi çok anlamli buluyorum ve hepinize tesekkür ediyorum.”dedi.
Konusmanin ardindan 30 kisilik Giresunspor Süper Genç takim futbolculari ve teknik heyetini altinla ödüllendiren Ticaret ve Sanayi Odasi yönetimi daha sonra genç oyuncular ile birlikte sabah kahvaltisina katildilar.olculari ve teknik heyeti altinla ödüllendirildiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.