SON DAKİKA!

Operatör Doktor Resat Bahat Konferans Veriyor

Giresunlu, Üniversiteli Gençlerin olusturdugu,  Giresun Gençlik Dernegi faaliyetlerine hiz verdi. 27 Mart 2011 Pazar günü Saat 10:30 da Çamlica, Çamoluk Dernegi Kültür Merkezinde verilecek aylik konferansimizin konugu, degerli hemserimiz, Is adami, Bahat Saglik Grubu, Yönetim Kurulu Baskani ve Özel Hastaneler Birligi Baskani Dr Resat BAHAT.


‘’Ülkemizde Saglik Sektörünün dünü, bugünü ve yarini” konulu konferansa tüm gençlerimizin, özellikle Tip Fakültesi ögrencilerimizin katilmalari kendilerine yeni ufuklar açacaktir.


Giresun Gençlik Dernegi Baskan Vekili Zafer SIBIÇ, “Giresun Gençlik Dernegi, artik önemli bir yola girdi ve hedeflerine ulasmak için yogun çaba ve gayret sarf etmektedir. Bundan böyle gençlerimizin her türlü sorunlari ile ilgilenmeyi ve gençlerimiz ile Giresunlu Degerli büyüklerimizi bulusturmayi hedefliyoruz. Toplumsal bilincin kazanilmasi, farkli farkli projelerin hayata geçirilmesi ile ilgili olarak elimizden gelen her türlü gayreti gösterecegiz. Genç arkadaslar bu hedef için çalismalarina hiz verdiler. Gençlerimizin birliktelikleri ve hazirladiklari sosyal projeleri ile toplumsal faydalar saglayacaktir. Tüm gençlerimizin bu kurumun altinda ve bu imkân ve firsatlardan yararlanmasini istiyoruz.” dedi.Opr. Dr. Resat BAHAT Kimdir;


1965 Giresun’da dogdu.  Ilkokulu Giresun Sultaniye Köyü Ilkokulunda,  Ortaokul ve Liseyi Giresun Atatürk Lisesi’nde ve yüksek ögrenimini Çapa Tip Fakültesinde tamamladi. Ihtisasini Istanbul SSK Egitim Hastanesi’nde Kadin Hastaliklari ve Dogum üzerine tamamladi.


1993’de Uzman olup, Sagmacilar Devlet Hastanesi’nde 2 yil mecburi hizmet yapti. Evli ve iki erkek çocuk sahibi.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.