Uncategorized

Osman Çakir Giresun da Konustu

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Baskan Yardimcisi ve Samsun Milletvekili Prof. Dr. Osman Çakir,beraberinde Saglik eski Bakani ve Kirikkale Milletvekili Osman Durmus, TBMM Baskanlik Divani Üyesi ve Giresun Milletvekili Murat Özkan ve Kastamonu Milletvekili Mehmet Serdaroglu ile bir Restaurant da basin toplantisi düzenledi.

 

Osman Çakir; “Iddialarimizin basinda herkesin yakindan bildigi vatan – millet sevdasi ile geçen 42 yildir. Çocukluk dönemini geride birakacak olursak bir ömürdür. Bugüne kadar maruz kalmadigimiz hiçbir kötülük kalmadi. Ancak 1 gün bile bu sevdamizdan vazgeçmedik. Hiçbir zaman küsmedik ve milletimize sitem etmedik. Ugrunda kursun yedik ama bagrimiz yandi demedik. Genç yasta mezara girdik kimseye fatura kesmedik. Yagli urganlarla arkadaslarimiz asildi ama vatan sagolsun dedik. Üzüntümüzü asla milletimize göstermedik” dedi.

Çakir, konusmasini söyle sürdürdü, “MHP’liler her zaman bu bayragi serefi ile tasiyarak yilmadan, usanmadan ve davasina sahip çikarak bu noktaya gelmistir. Yaklasan genel seçimler öncesi ister Türk milletinin tamaminin teveccühüne mazhar olalim, ister 1 kisinin oyunu alalim bu davadan sapmayacagiz. Saklabanlik ile oy avciligi yapmayacagiz. Ve MHP’nin 42’nci yilini iktidarla taçlandirmak istiyoruz.” Sag kesimde birlesme ve ittifak söylemlerinin MHP’nin gündeminde olmadigini ifade eden Çakir; “Hiçbir davet olmadan tamamen kendi istekleri ile merkez sag MHP’nin çatisi altinda toplanmaktadir. MHP’nin çatisi artik gidilecek yer olarak kabul edilmektedir. MHP bu insanlari artik kendi insanlarindan ayri görmemektedir. Bu noktada da hiçbir pazarlik içinde de olmadik.”
MHP Genel Baskani Dr. Devlet Bahçeli’nin açikladigi seçim beyannamesi üzerinde de duran

 

Çakir, beyannamenin 500 bilim adaminin 21 komisyonda halka ve sivil toplum örgütlerinin de görüsü alindigini vurguladi.

 

Haber: Selami Çelebi
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.