SON DAKİKA!
osman çırak

Osman Çırak: Giresunspor Kazanacak!

Giresunspor eski başkanlarından iş insanı Osman Çırak yaklaşan kongre öncesi hakkında çıkan haberlerin sadece gündeme gelmek ve şerefle yaptığım yöneticiliğimi karalamaya yönelik olduğunu söyledi.

İş insanı Osman Çırak yaklaşan Giresunspor kongresi öncesi çeşitli mecralarda hakkında karalama kampanyaları başlatılmış olmasını Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ethem Bakar’a değerlendirdi.

Osman Çırak gerçekleri örtmek mümkün değil çocuk yaşlarımdan itibaren emek verdiğim Giresunspor camiasına kendimi anlatmak için çok çaba sarf etmeme gerek yok. Sadece gerçekleri kısa bir özet ile anlatacağım diyerek sözlerine başladı.

İş İnsanı Osman Çırak ” Son dönem kulüp yönetimini devir aldığımızda elektriği, suyu, interneti kesik odalarındaki yatak ve televizyonları alınmış kısacası kepengi kapatılmış bir vaziyet vardı. İşe o günden itibaren başladık ve yaptığımız bütün harcamaları kayıt altına aldık. Cebimden görevden ayrıldığım döneme kadar yaklaşık 700 bin Türk lirası para harcadım harcadığım her kuruş kayıt altında makbuzlu dekontlu belgeli. Biz yönetimi devir ettik gelen yönetim bizim cebimizden harcadığımız parayı kabul etmedi. Git mahkemeye ispat et dedi. Biz mahkemeye gittik ispat ettik. Kazandığımız mahkemelere rağmen kulübümüze zarar gelemesin diye kulüp hesaplarına temlik koyma hakkımız olmasına rağmen bu hakkımızı kullanmadık. Şimdi Giresunspor başkanı adayı olduğumuzu bile açıklamadan böyle saldırılara uğruyor olmam demek ki doğru yoldayım.” dedi.

Osman Çırak bir konuyu daha eklemem gerekirse ” Mustafa Temel Bozbağ kulüp başkanı olunca Osman başkanım senin paranı tam olarak veremez isek de 250 bin türk lirası verelim dedi onu bile alamadım. Ömer Ülkü başkan mahkemeye gelerek biz Osman Çırak’a haksızlık yaptık Osman Çırak bu kulüpten alacaklıdır diye kendi imzası ile mahkemeye baş vurdu bunların hepsi belgeli.” diyerek sözlerini tamamladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.