SON DAKİKA!

Osman Çirak Hakli Çikti

Haber Yorum-GGAjans

 

Osman Çirak geçen sezon basinda Giresunspor kulübünü aldiginda Giresunspor’un bir, yanlis duymadiniz sadece bir futbolcusu vardi. Osman Çirak borç içinde aldigi kulübün transfer islemlerini 15 gün gibi kisa bir sürede hallederek 23 yeni futbolcu ile anlasip rekor sayilabilecek bir dönemde takimi hem kampa hem de sezona hazirlamisti. Simdi görülüyor ki yeni yönetim kurulu Osman Çirak’in bu hazinesine konup isi onun yaptigi çalismalar üzerinden devam ettiriyor.

 

Tamam, buraya kadar dogru ama neden hala eski kulüp baskanimiza yeni yönetim kurulu bir tesekkür bile etmiyor.

Ey Osman Çirak sana Giresun ilinde kendini bilmez birkaç çapulcu çok sey söyledi ama biz senin biraktigin kadronun ne kadar dogru bir tercih oldugunu gördük ve hocan dâhil hepsini elimizde tutmak için yönetim olarak seferber olduk demek herhalde yanlis bir söz olmaz.


Bu takim için spor programlarina canli telefon ile baglanarak parasütsüz düser diyen çokbilmisler hala bu kadroyu elinde tutmak için var gücüyle çaba sarf eden yeni yönetim kuruluna acaba neden sormuyorlar geçen sezon biz bu futbolcular için parasütsüz düser diyorduk siz ne yapiyorsunuz? Diye.


Giresunspor yönetim kurulu dogru olani yapti kuskusuz ama yapmadigi bir dogru var oda hala eski baskan ve yönetici arkadaslarina bir tesekkürü çok görmesi. Spor kamuoyu bunu en kisa sürede bekliyor.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.