Uncategorized

Yusuf Hidir Yönetimi Yeniden Is Basinda

Üzülmez Caddesi Devran Ketenci Ishani 49/A adresinde bulunan dernek merkezinde yapilan genel kurulda Divan Baskanligi ni eski  Giresunlular Dernegi Baskani Ilyas Usta yaparken, üyelikleri ise Serkan Köse ve Fatih Sibiç yürüttü.


Kongre bünyesinde dernegin 2010 yili hesaplari ibra edilirken, yapilan seçimler sonucunda seçilen üyeler de görev bölümü yaptilar. Buna göre;  Zonguldak Görele Kültür ve Yardimlasma Dernegi Yönetim Kurulu Baskanligi na Yusuf Hidir, Baskan Yardimciliklarina Saban Yeten ve Mehmet Savas, Genel Sekreterlige Ziya Aydin, Mali Sekreterlige Fatih Sibiç, Halkla Iliskilerden sorumlu üyelige Serkan Ayci,  Örgütlenmeden sorumlu üyelige Ali Deveci görevlendirilirken; Ali Deveci, Necdet Özdemir, Fahrettin Önerbay, Namik Isikli ve Veysel Sivri yönetim kurulu üyeliklerine seçildiler.


Yapilan seçimler sonrasinda,  Dernegin Denetleme Kurulu Baskanligi na Emin Tenk, Üyeliklere ise  Serkan Köse ve Ismail Araci seçidiler.

Haber : Mehmet ÜÇÜNCÜ-ZONGULDAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.