SON DAKİKA!

Osman Çırak Kimlere Hakkını Helal Etmedi?

Giresunspor başkan adayı olan ancak şehrin bürokrat ve siyasileri tarafından engellenen Osman Çırak olan biteni bir basın açıklaması ile kamu oyuna duyurdu.

İş insanı Osman Çırak yaptığı yazılı basın açıklamasında uzun yıllardır kendisi tarafından destek olunan ancak son yapılan kongrede kendisini arkadan bıçaklayanlara yaptığı basın açıklaması ile cevap verdi.

İşte Osman Çırak tarafından basın ve kamu oyuna yapılan yazılı açıklama;

Değerli Basın mensupları, Giresunspor kongresini yaptı ve başkanını seçti. Öncelikle kongrenin verdiği karar şehrimize ülke futboluna ve spor camiasına hayırlı uğurlu olsun.

Giresun basın camiasının değerli mensupları bu süreçte bizimle gece gündüz çalışan listemizi oluşturan şehrimizin değerlerine şahsıma gösterdikleri teveccüh için teşekkür ederek başlamak istiyorum.
Yine 4. kez aday olarak canım kadar çok sevdiğim Giresunspor’a başkan olmak yolunda kendileri ile görüşmek istediğim halde tarafıma randevu verilmeyerek ters algı oluşturup delege üzerinde etkilemeye yönelik bir tutum takınan şehrimiz bürokrat ve siyasilerine kırgınlığımı belirtmek istiyorum.
Giresun ve Giresunspor için ömrümün son gününe kadar maddi manevi desteğimi asla esirgemeyeceğim. Giresunspor’un başarısı için tarafıma gelecek bütün talepleri gocunmaksızın eliden geleni yapacağım.
Seçim sürecinde bilerek yada bilmeyerek kırdığım üzdüğüm bütün arkadaş ve dostlarımdan özür diliyorum. Şahsımın hakkı olan bazı kişiler hariç ki onlar kendilerini bilirler dostlarıma hakkımı helal ediyorum. Kırdığım üzdüğüm dostlarımdan da helallik talep ediyorum.
Giresunspor yönetim kuruluna personeline ve bütün taraftarlarımıza başarılı bir sezon diliyorum.

Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum.

Osman Çırak
İş İnsanı Giresunspor Eski Başkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.