Uncategorized

Osman Çirak; Olayi Kiniyorum

Giresunspor baskani Ömer Ülkü dün aksam saatlerinde taksim deki ofisinde henüz kimligi belirlenemeyen kisilerce saldirya ugradi.
 
Saldirganlarin iki kisi olduklari ve henüz kimlikleri tespit edilemedigi açiklandi. olay ile ilgili sorusturma devam ederken bu sezon Giresunspor un ilklerine baskanin dövülmesi de eklenince artik yasanacak ne kaldi sorusu akla geldi.
 
Ömer Ülkü nün daha evvel bir düsmanim yoktu Giresunspor a baskan olunca dayak yedim açiklamasi ise saskinlikla karsilandi.
 
Öte yandan Giresunspor eski baskani Osman Çirak ” Ömer Ülkü ye yapilan saldirirnin Giresun camiasina yapilmis bir saldiri olarak kabul edilmesi gerektigini, bu tür yaklasimlarin asla tasvip edilmemesi gerektigini. ” söyledi.
 
Çirak ” Ömer baskan daha bir haftalik bile yönetici degil bu isler öyle kolay olmamali, bizler çoluk çocugumuzun rizkindan artirarak bu görevlere talip oluyoruz, bu anlamsiz olaylardan kimse bisey kazanmaz, ben Ömer Ülkü ye yapilan saldiriyi kiniyorum.” dedi.
 
Iste Ömer Ülkü ile ilgili Ulusal basindaki haber;
 
Kulüp baskanina saldiri!
Geçtigimiz günlerde Giresunspor baskanligina seçilen isadami Ömer Ülkü, Taksim deki ofisinde iki kisi tarafindan darp edildi.
 
26/12/10 17:41
Vücudunun çesitli yerlerinde darp izi olan Giresunspor Baskani Ülkü, “Bu bana degil, 2.5 milyon Giresunluya yapilmis bir saldiridir. Faillerinin bulunmasini bekliyorum” diye konustu.
 
1 hafta rapor aldigini belirten Ülkü, “Bugüne kadar kimseyle sorunum olmadi. Düsmanim yok. Saldiri baskan olduktan sonra gerçeklesti. Ayrintiya girmek istemiyorum. Ama Giresunspor nedeniyle bu olay gerçeklesti. Saldirganlari tanimiyorum. Ancak kamera kayitlarinda var. Polis sikayetim üzerine gerekli sorsturmayi baslatti. Gerekli açiklamayi Giresun da yönetici arkadaslarimla birlikte yapacagim” dedi.
 
Kaynak : HT Spor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.