Uncategorized

Osman Çirak Ulusal Basina Sitem Etti

Sike Sorusturmasi…

 

-Osman Çirak, sike sorusturmasinda “Osman Çirak’in Darp edilmesi ile baslayan” seklindeki haberlerin dogru olmadigini duyurdu.

 

Giresunspor eski Baskani Osman Çirak, Türk futbolunda deprem etkisi yaratan “Sike sorusturmasi” kapsaminda basinda çikan “Osman Çirak’in darp edilmesi ile baslayan” seklindeki haberlerin gerçegi yansitmadigini duyurdu.

Osman Çirak, basin danismani Ethem Bakar araciligi ile yaptigi açiklamada, sike sorusturmasi ile ilgili basinda çikan “Osman Çirak’in darp edilmesi ile baslayan” seklindeki haberler gerçegi yansitmamaktadir. Giresunpsor’da Osman Çirak’a yönelik darp olayi gerçeklesmedigi gibi polise yada savciliga Çirak’in bu yönde bir müracaati da söz konusu degildir” denildi.

 

Osman Çirak’in kamuoyunu yaniltici bu haberler nedeniyle zor günler geçirdigi belirtilen açiklamada su görüslere yer verildi:
“Osman Çirak hiç yasamadigi olayi sanki yasamis gibi haber yapilmasi ve futbolumuz üzerindeki sorusturmada isminin zikredilmesi, basta ailesi olmak üzere yakin çevresi ve dostlarini da üzmüs ve derin endiseye sevk etmistir.

Osman Çirak, 21 yasinda Zeytinburnuspor As Baskanligi, 23-24 yaslarinda da Giresunspor’da Baskan yardimciligi ve daha sonra da 5 dönem baskanlik yaparak Türk futboluna onuru ve namusuyla hizmet etmistir.
Çirak, ömründe hiç kavgaya karismadigi gibi, çevresinde de efendiligi ve sakinligi ile taninmaktadir.

 

Basinda çikan bu yanlis haberin düzeltilecegini umuyor, bu bilgiyi kamuoyuna saygi ile sunuyoruz.”

Ethem Bakar
Gazeteci-Yazar
Basin Danismani
GSM: 0533 3835888
bakarethem@hotmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.