Uncategorized

Halil Dag Gemlik Giresunlular Dernek Baskani Oldu

Olagan genel kurula Bursa Büyüksehir Belediye Baskan V. Muzaffer Karadeniz, Il Genel Meclisi Sanayi ve Ticaret Komisyonu Baskani Hüseyin Güvendi, Bursa Giresunlular Dernegi  Baskani Üzeyir Aktas, Bursa Espiyeliler Dernegi Baskani Selahattin Aydin, Bursa Tirebolular Dernegi Baskani Ismail Akdogan, Gemlik Karadenizliler Dernegi Baskani Murat Dülger, Gemlik Çotanakspor Baskani Cemil Karatas ve dernek üyeleri katildilar.


Divan baskanligini Büyüksehir Belediye Baskan V. Muzaffer Karadeniz yaparken, üyelikleri ise Telat Tepe, Dursun Yavuz, Ridvan Kirlak yapti. Saygi durusu ve Istiklal Marsinin okunmasiyla baslayan kongrede Divan Baskani Karadeniz, Büyüksehir Belediye Baskani Recep Altepe’nin selamini dernek üyelerine ileterek kongrenin hayirli olmasi temennisinde bulundu.

Faaliyet raporunu okuyan Gemlik Giresunlular Dernek Baskani Durmus Uslu, Giresun Belediyesine ambulans alarak hediye ettiklerini, denegin borçlarini öderken sosyal faaliyetlerde ve ziyaretlerde bulunduklarini belirterek “Yaptiklarimiz ortada. Takdir üyelerimizin” açiklamasini yapti. Yönetim, Mali ve denetim raporlarini üyeler onayladi.
Seçimlerde Halil Dag’in listesi ile mevcut baskan Durmus Uslu’nun listesi yaristi. 84 üyenin oy kullandigi seçimde bir oy geçersiz sayilirken, Halil Dag 44 oy, Durmus Uslu  ise 39 oy aldi.

Dernek seçiminden sonra Durmus Uslu üyelere tesekkür ederek yeni yönetimin yaninda olacagini söyledi. Dernek Baskani seçilen Halil Dag ise birlik ve beraberlik mesaji vererek dernegin çitasini yükseltmek için çalisacaklarini ifade etti.

 

Haber:Erdal Avci/Bursa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.