Uncategorized

Osman Çirak;Alacaklarim Resmi

Bu haberleri yapan gazeteciler ve gazeteler ile yargi önünde hesaplasiyorum. Sadece adlarina olan dava sayisini artirmaktan öteye gidemeyecekler.Benim Görevi devraldigim Olgun Aydin Peker bu kulüpten alacaklarini almadi mi?

 

Osman Çirak sunlara degindi  “ Ayni internet sitesi ve baglantili yerel bir gazete ile halen yargi önünde davalar açilmis ve devam etmekte,  artik bu konuda konusmayacagim ancak yeri gelmisken birkaç hatirlatmada bulunmak isterim. Benim görevi devraldigim eski baskan Olgun Aydin Peker bu kulüpten alacaklarini almadi mi? Halen göreve devam eden Ömer Ülkü benim baskanligim döneminde kulüpten olan alacagini temlik koyarak almadi mi? Neden Osman Çirak 475.000 TL alacagini almasin. Ayrica halen göreve devam ettigi halde bazi yöneticilerin kulüpten olan alacaklari için yönetim kurulu karari aldirmaya çalistigi iddialari ortalarda dolasmaktadir. Osman Çirak bu kulübe ne kadar para verdiyse hepsi resmidir resmi olmayan bir parayi ne isterim nede almak için Giresunspor kulübünün önünü keserim. Iddia edilen bir baska konu ise bagis çekleridir bagis yapan herkese kulüp makbuzu kesilmistir buda kulübün resmi evraklarinda mevcuttur kulübün bütün evraklari suan kendilerinde incelesinler. Bu alacakla ilgili hükümler yönetimi devrettigim kongrede divan baskanligi yapan sayin büyügümüz Ali Kara tarafindan kongre üyelerine onaylatilan alacaktir. Benim kulübü devraldigimda bu kulübün suyu, telefonu, interneti kesikti. 6 aydir personeli maas almamisti Bank Asya 1. Liginde oynayan kulübümüzün bir tek profesyonel futbolcusu vardi. Simdi sormak istiyorum o internet gazetesine bana bu kulübü devreden baskan Olgun Aydin Peker kulüpten alacagi olan 1 Trilyona karsi Pedriel’i sattim parami aldim deyince ona karsi neden tek satir bile yazi yazmadi. Sayin Olgun Aydin Peker bir trilyonluk reklam yapmamisimiydi.
Çifte standartlarin sonu artik gelsin, ben Giresunspor kulübünün hiçbir zaman önünü kapamam alacaklarim olan para ile Giresunspor zora düsmez eger düserse bende geregini yaparim.
“ Seklinde konustu.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.