Uncategorized

Sultangazi Giresunlular Dernegi Hizli Basladi

Istanbul Sultangazi Giresunlular Dernegi Ilk Yönetim Kurulu Toplantisini Gerçeklestirdi.
Yönetimin Tamaminin Katildigi Toplantida Asagidaki Kararlar Alindi.

 15 mahalle de 15 günde 2000 üye hedefi açiklandi. Yönetim Kurulu  kendi arasinda görev dagilimi yaparak mahalleleri paylastirdi.
 Yardim ve insan kaynaklari birimi olusturuldu.
 Egitim ve proje grubu olusturuldu.
 Açilisa çagirilacak protokoller  belirlendi.
 Açilis tarihi olarak 19 Mart Cumartesi saat 14.00 belirlendi.
 Web sitesi açilmasi ve www.sultangazigiresun.com ismi alinmasi kararlastirildi. 


 

Baskanimiz Abdurrahman ADA’nin  verdigi mesaj asagidadir.

Sayin Giresunlu Hemserim…


Sultangazili Giresunlular Dernegine , arkadaslarimiz tarafindan layik görülerek baskan olmus bulunmaktayim.


Görev yapacagim süre içerisinde, siz saygi deger Giresunlu Hemserilerimle birlikte karsilikli sevgi, saygi ve hosgörü çerçevesinde, dürüstlükten ayrilmadan, insanlarin imtihan vesilesi olan; söhret, servet ve sehvetin olumsuzluklarina bulasmadan, mesai saati kavrami düsünmeden, is yasantimizi özel yasantimizdan önde tutarak gerektiginde isimizi önemseyip ailemizi ihmal ederek çok basarili hizmet üretme yolunda emek verecek olmanin  gönül rahatligi ile bir göreve baslamanin onurunu ve mutlulugunu yasamaktayim.


Insanlari yönetmek anlayisi yerine, insanlarla yönetmek anlayisimizin;


aldigimiz kararlarda ilgili taraflarin görüsünü de dikkate alisimizin, söylemlerimizle eylemlerimizin ayni olusunun; Toplam Kalite Yönetimi anlayisi çerçevesinde Planlama, Uygulama, Kontrol etme ve Önlem alma (PUKÖ) döngüsünü basari ile uygulayisimizin; insanlari çalismalarinda gösterdigi niteliklerle degerlendirisimizin; hizmet sunan ve hizmet sunulan herkese adil davranisimizin; her kademedeki yöneticiler olarak vizyoner  lider anlayisi ile görevimiz sirasinda yol gösteren, gösterdigi yolda yürüyen ve yol olan davranisimizin; görevimizde %1 olumsuzlugu basarisizlik kabul ederek her kesimin mutlulugunu saglama ugrasimizin  basarimizda en büyük etken olacagina inaniyorum.


Basari ile yürütecegime inandigim bu görevde bana güvenerek katkida bulunan ve destek olan herkese, çalismalarimizda bize desteklerini esirgemeyen, hosgörü ve sevgi ile rehberlik yaparak bizleri yönlendiren, “marifet iltifata tabidir” anlayisi ile basarilarimizi alkislayan ve diger arkadaslara örnek gösteren tüm dostlara yani ;


SIZ Sevgili  GIRESUNLULARA ,  Giresun Medyasina ve Yerel Basinimiza


en içten dileklerimle sevgi ve muhabbetlerimi bildiririm.


Not : Saygideger Hemserim, Herkes tanidigi tüm dostlarini akrabalarini dernegimize üye yapsin, Unutmayalim ki; gücün ve basarinin yolu örgütlü olmaktan geçer.


Saglik, mutluluk ve basari dileklerimle saygilar sunuyorum.
 
ABDURRAHMAN ADA
Sultangazi Giresunlular Dernek Baskani


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.