FINDIK

ÖZER AKBAŞLI FAHRİ KONSOLOS OLUYOR

Özer Akbaşlı Ziraat Odası Başkanı

Giresun Ziraat Odası Başkanı Özer Akbaşlı 10 yıldır yürüttüğü Ziraat Odası Başkanlığını bıraktı.

Giresun Ziraat Odası Başkanlığını 10 yıldır sürdüren Özer Akbaşlı dün akşam bir yemekli bir toplantı ile Giresun Basınına görevi bıraktığını açıkladı.

10 yılın yapılan görevler ve insan hayatı için çok uzun bir zaman olduğunu söyleyen Özer Akbaşlı artık başka alanlarda Giresun iline hizmet etmeyi planladığını söyledi.

ozerakbaslibirakti

Özer Akbaşlı ” Değerli arkadaşlar, Ziraat Odası Başkanlığı görevini Musa Keskin’e bırakmış bulunuyorum. 10 yıl insan hayatı için çok uzun bir zaman dilimi, artık başka alanlarda hizmetlerime devam edeceğim. Bu arada bir Avrupa ülkesinden Karadeniz için Fahri Konsolosluk teklifi aldım, bir kaç hafta içinde netlik kazanır onun için ülke ismi kullanmak istemiyorum.” dedi.

Buna göre Giresun Ziraat Odası başkanlığına Musa Keskin, Başkan Yardımcılığına Şadi Nebioğlu, Muhasipliğe ise Murat Gençalioğlu getrildi.

Giresun basını ile yaptığı yemekli toplantıda helalleşen Özer Akbaşlı yeni yönetim kuruluna her zaman destek olacağı sözünü verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.