Uncategorized

Peker Iddiali

Yesil-beyazli ekibin olaganüstü genel kurulunun 9 Haziran Sali günü, kulübün sosyal tesislerinde yapilacagini, çogunluk saglanamadigi takdirde ikinci toplantinin çogunluga bakilmaksizin 19 Haziran Cuma günü ayni yerde gerçeklestirilecegini belirten Peker, söyle devam etti:
Bu son basin toplantim. Herkes aday çikabilir. Keske bundan 6 ay önce de bu adaylar ortaya çikmis olsaydi ve Giresunspor’ a zor bir dönemeçte sahip çiksalardi

Hiç kimseyi bu gün burada elestirmiyorum.Onlara cevap vermiyorum. .Bu genel kurulunun seviyeli geçmesi için herkes seviyesini korumaya davet ediyorum. Hiç kimse seviyesini bozmasin. Adaylarin çoklugu beni mutlu ediyor. Seçilmesem bile kulübe 100 bin dolar bagis çeki verecegim yönündeki açiklamamin arkasindayiz. Takimi bir yere getirmenin ilk adimlarini attik. Simdi ikinci adimlari atmaya basladik. Bunlardan biri takimi Aksu Festival sahasinda tesislere kavusturmaktadir. Bunun için gerekli çalismalara basladik. Bunlardan ikincisi karsilasmalarimizi oynadigimiz Atatürk Stadi nin deniz tarafina bakan tarafina tribün yaparak seyirci kapasitesini artirmak olacaktir.Peker, takimi hedefe tasiyacagina inandiklari 11 oyuncu ile görüsme halinde olduklarini, bunlardan 6 si ile ön anlasma sagladiklarini da vurgulayarak, Iç transferde ise oyuncularimizin yüzde 80 lik bölümü ile anlasmaya vardik. Teknik direktörümüz Yüksel Yesilova ve ekibi ile yolumuza devam edecegiz. Su an hocamiz Avrupa da oyuncu arayislarindadir diye konustu.. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.