SON DAKİKA!
tabelataklitpirazizkofte

PİRAZİZ KÖFTE’NİN BAŞI DERTTEN KURTULMUYOR

Marka olmasının yanında hergün çıkan yeni taklidleri ile Doğu Karadeniz Bölgesi’nin sembol Et ürününlerinden Piraziz Köfte’nin başı dertten kurtulmuyor.

pirazizkoftetaklit

Piraziz Köfte’ye marka tescili yaptıran, çözüm ortakları ile birlikte üretim tesisleri kuran girşimci işiadamı Orhan Başoğlu’nun bütün çabalarına rağmen markasının taklitlerinin önüne geçemiyor.

Son olarak Piraziz Eğrice Mevkii’nde faaliyet gösteren bir Ocakbaşı Restaurant Meşhur Piraziz Köftesi adıyla tabela yaptırarak haksız kazanç elde etmenin yolunu buldu.

armapirazizkofte

orhanbasoglu

Piraziz Köfte Marka tescil sahibi Orhan Başoğlu “ Bölgede her geçen gün mantar gibi türeyen Meşhur Piraziz Köfte ismiyle iş yerleri açıldı. Ben tam 7 yıldır Piraziz Köfte’nin marka olması için binbir güçlükle reklam ve tanıtım yapamaya çalışıyorum. Benim yaptığım bu reklam ve tanıtmdan maalesef haksız kazanç elde ediliyor. Bölgede görev yapan mülki amirlerimizi göreve davet ediyorum. Bu haksızlığın önüne geçsinler. Fitursuzca dev tabelallar ile Meşhur Piraziz Köfte’nin bilinçsizce marka değeri düşürülüyor. Ben yaptınm oldu mantığı ile bu önemli değerimizin kan kaybetmesi Piraziz ilçemizin önüne koyulmuş büyük bir set olur.” Şeklinde konuştu

2 yorumlar

  1. emege saygı !!

  2. ya bukadar hersey bukadar bastse ben marka olan kısılerın adıyla yola cıkayım haksız kazanc ve mılletın emeyıne yazık gunah ben orhan kardesımın yerınde olsam arkasını bırakmam yok boyle dunya ….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.