SON DAKİKA!
carikcibahrikaya

BEĞENMİYORSAN VER BOLU’YA…

Giresunspor kulübü’nde son 3 yıldır Teknik Direktrlük yapan sırasıyla Levent Eriş, Hüsnü Özkara ve Bahri Kaya Giresunspor’dan ayrıır ayrılmaz Boluspor’un yolunu tuttu.

carikcibahrikaya

Boluspor opsiyonu kendide olmak üzere sezon sonuna kadar  Bahri Kaya ile Teknik Direktör olarak anlaşmaya vardı.

Konu ile ilgili Boluspor resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre;Bugün kulüp binamızda yapılan imza töreniyle Bahri Kaya ile sezon sonuna kadar anlaşma sağlandı.

İmza töreninde başkanımız Necip Çarıkcı “Şansımız devam ediyor. Bu yüzden de ligi bilen, tecrübeli bir hocayla anlaşma imzaladık. Bahri Kaya bu ligin kaliteli teknik direktörlerinden. İnşallah hedefimiz olan Süper Lig’e çıkma başarısını gösteririz” dedi.

bahrikayaboluspor1

Bahri Kaya ise, “Giresunspor’da zor şartlar altında görev yaptıktan sonra bir süre çalışmayı düşünmedim. Ancak başkanımız arayıp teklif edince hiç düşünmeden kabul ettim. Boluspor ligin en kaliteli takımlarından bir tanesi. Oyuncu kadrosunun şu anki durumdan çıkarak lig sonuna kadar en iyi şekilde hareket edeceğini biliyorum. İnşallah hedefe ulaşırız” diye konuştu.

antrenmanemretoramn

Öte yandan Emre Toraman, Bahri Kaya kavgası’da tatlıya bağlandı;

Boluspor’un bu sezon kendi evinde Giresunsporu 2-0 yendiği maçın ardından Bahri Kaya ve Emre Toraman arasında yaşanan gerginlikten sonra ikili ilk antrenmanda sıcak görüntüler oluşturdu. Yeni takımıyla ilk antrenmanına çıkan Bahri Kaya, oldukça gergin geçen maçtan sonra “Sen Türk futbolundan silinmesin” dediği Emre Toraman’la bir araya geldi. Tecrübeli futbolcuyu yanına çağıran Kaya, “Bakın bizim aramızda bir sıkıntı yok. Tek düşüncemiz ve hedefimiz Boluspor’u bir üst lige çıkartmaktır” dedi.

Bunun üzerine ikili objektiflere samimi pozlar verdi. Bahri Kaya ve Emre Toraman’ın antrenman boyunca samimi tavırları dikkat çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.