SON DAKİKA!

Piraziz Köftesi Istanbul u Mesken Tuttu

Aykut Demircan

Gurbetçi Giresun Gazetesi

Piraziz Temsilcisi

 


 

Piraziz Köftesi isminden söz ettirmeye devam ediyor ; Olusan her platformda Piraziz köftesi için hizmet veren ve isim hakkini da elinde bulunduran Orhan BASOGLU, büyük bir yatirim yaparak Bayrampasa’da  “ Babam Cafe Piraziz Köfte”’yi hizmete soktu.
BASOGLU ; Piraziz Ses Medya Imtiyaz Sahibi ve Gaztemiz Piraziz Temsilcisi Aykut Demircan ile yaptigi kisa röportaji sizin begeninize sunuyoruz ;


Aykut DEMIRCAN: Merhabalar Orhan Bey öncelikle beni kirmayip  degerli vaktinizi  ayirdiginiz için tesekkür ediyor, yeni isinizin hayirli ugurlu olmasini diliyorum


Orhan BASOGLU :Tesekkür ederim..Aykut Bey.


Aykut DEMIRCAN: Piraziz Köftesi için yaptiginiz çalismalari  ben yakindan takip ediyorum ve biliyorum , fakat okuyucularimiza Piraziz köftesi için yaptiginiz çalismalari kisaca özetler misiniz ?


Orhan BASOGLU :


Aykut kardesim ilk olarak sana ve ekibine bizleri yakindan takip ettiginiz için tesekkür ediyorum.Malum Piraziz köftesinin marka çalismalarimizi son zamanda oldukça daha da hizlandirdik amacimiz Piraziz adini tüm dünyaya bu lezzetle duyurmak olacaktir.Çalismalarimiz oldukça hiz kazandi yeni yeni Piraziz köftesi subelerini Türkiye genelinde açmayi düsünüyoruz.Aykut DEMIRCAN: Piraziz Köftesinin isim hakkini elinizde bulunduruyorsunuz ? Bu isim hakkin aldiginizda Piraziz’in idari yöneticilerinden tebrik veya kutlama aldiniz mi ? kisacasi arayan soran varmi ? Orhan Bey ?


Orhan BASOGLU :


Aykut kardesim ben marka tescil belgemi aldigimdan bu yana hiç kimseden bir tebrik mesaji ve destek almadim.bunlarin içinde Piraziz belediye baskanligi-Piraziz kaymakamligi ve diger birimlerde dahil fakat bunu söylemeden geçemeyecegim gurbette bulunan tüm hemserilerimden gerekli tebrikleri aldim.Bunu size samimiyetime dayanarak soyluyorum ben ve ekip arkadaslarim ne zaman Piraziz köftesini marka haline getirdik yukarida saymis oldugum tüm yöneticiler bize muhalefet oldu ama bizler yilmadik yaptik ve basardik..Aykut DEMIRCAN: Piraziz köftesi adinda bir mekan isletmeye karar veriyorsunuz ve bu köftede tam anlamiyla kendisinden söz ettirmis bir köfte degil ?  Yani Bu isyerini açarken acabalariniz oldu mu ? 


Orhan BASOGLU :Evet bu zamana kadar adindan bahsedilmeyen Piraziz köftesi artik bir marka oldu.çok kisa zamanlarda Istanbul da büyük marketlerin reyonlarinda yer alacak onun için ekip arkadaslarimizla çalismaktayiz.isyerimizi açarken gerçekten çok caba sarf ettik gecemizi gündüzümüze kattik .o yüzden çok mutluyuz.


Aykut DEMIRCAN: Sizce Piraziz’de Piraziz köftesine yeterince Önem veriliyor mu ? Söz verilen çalismalar yapildi mi ? yapilacak mi ? ne düsünüyorsunuz ?


Orhan BASOGLU :


Ekip arkadaslarimizla zaman zaman sizin bu sormus oldugunuz soruyu elimizden geldigi kadar tartisiyoruz.ve çikan sonuç hep olumsuz oluyor Piraziz de Piraziz köftesine hiç önem verilmedigi her hali ile belli.bu zamana kadar resmi makamlardan verilen hiç bir söz tutulmadi ve tutulacagina da  inanmiyoruz.size en basit ve içler acisi bir durumu iletmek istiyorum .
Piraziz de bulunan kasaplar sitesinde bir tuvaletin olmayisi her seyi ön plana çikarmis bulunmaktadir.Demek ki Piraziz köftesi ne belediye için nede kaymakamlik için o kadar önemli bir sey degilmis…Aykut DEMIRCAN:  Isletmis oldugunuz mekanda Müsterilerinize köfteyi nereden temin ediyorsunuz ? Piraziz ile baglantisi mutlaka vardir ?Orhan BASOGLU :


Tabiî ki Piraziz’le baglantim var olmak zorunda bizler Istanbul da sattigimiz Piraziz köftesini kasap bahri abiden aliyoruz.ve hijyenik ortamda satisa sunuyoruz.bu zor çalismalarindan dolayi bana her konuda yardimci olan kasap bahri ye ve yaninda çalisan arkadaslara tesekkür ediyoruz…
Aykut DEMIRCAN:  Piraziz Köftesini Akcabat Köftesi  gibi Türkiye’de ismini duyurmak için istanbulun göbeginde çok güzel bir is yeri açtiniz , peki sizce Piraziz halki ne yapmali ? yani herkes sizin gibi isletme yeri açamaz bu dogrultuda onlara da farkli görevler düsecek  ne düsünüyorsunuz ? bu görevler neler olabilir ? Orhan BASOGLU :Piraziz halkindan tek istegimiz var artik Piraziz köftesinin bir marka oldugunu herkese duyurmali anlatmali ve sahip çikmali Piraziz halkinin bize verecegi tek destegin bu olacagini düsünüyorum..


Aykut DEMIRCAN:  Bilinmeyenleri , Görüslerinizi samimi bir sekilde cevap verdiginiz için size sükranlarimi sunuyorum. Tekrardan girmis oldugunuz bu yolda size sonsuz basarilar diliyorum ? ve sizden de  son sözünüzü rica ediyorum ?Orhan BASOGLU :Piraziz ve Piraziz köftesi artik bir markadir ve marka kalacaktir bundan kimsenin süphesi olmasin bizleri bu yoldan kimsenin çeviremeyecegi kesinlik kazanmistir.Piraziz Ses Medya  olarak bizlere bu imkani sundugunuz için basta size ve ekip arkadaslariniza basarilar diliyorum..


Kaynak: PirazizSes.com
https://twitter.com/Aykdemircan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.