SON DAKİKA!

PRF. DR. CEVDET COŞKUN ŞEHİTLER İÇİN TAZİYE YAYINLANDI

Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun, Ordu ve Şemdinli Şehitleri için taziye mesajı yayınladı.

Giresun Üniversitesi Rektörü Prf. Dr. Cevdet Coşkun mesajında şunlara yer verdi;

“Ordu’da askerlerin üzerine ormanlık alandan açılan ateş sonucu 3 askerin şehit olduğunu, 2 askerimizin de yaralandığını, ayrıca; Şemdinli’de çıkan çatışmada da 1 askerimizin şehit olduğu, 6 asker yaralandığını teessürle öğrenmiş bulunmaktayım.
Ülkemizin milli birlik ve beraberliğini dağıtmak üzere el birliği yapmış olan bütün terör örgütlerini milletimize karşı yapmış oldukları kanlı eylemlerinden dolayı nefretle kınıyorum.
Dahili ve harici bağlantısı olan kanlı terör örgütlerine inat, milli birlik ve beraberliğimizi yaşatmaya, her türlü hile, tuzak, kalkışma ve darbeye karşı dimdik ayakta durmaya kararlıyız. Bunula birlikte, barış ve huzura dayalı özgürlükçü bilimsel çalışmalarla devletimizin milli birlik ve bekasının yanında olma inanç ve kararlılığımız artarak devam etmektedir.
Bu vesile ile; Ordu ve Şemdinli’de terör örgütleri tarafından yapılan hain saldırılar sonucunda hayatını feda ederek şehit düşen askerlerimize Allah’tan (cc) rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Şehitlerimizin yakınlarına taziyelerimi, yaralılarımızın yakınlarına ise şifa dileklerimi sunuyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.