Uncategorized

Radyo Giresun Almanya da Ses Getiriyor

Ihsan Incekara

NRW Almanya dan bildiriyor;

 

Giresunlular olduklari bütün ortamlarda memleketleri ile ilgili bulduklari bütün firsatlari degerlendirmek için var gücü ile çalisiyor.

 

Gazetemiz tarafindan desteklenen linkler arasinda olan ve hemserilerimiz tarafindan Almanya da ilgi ile takip edilen Radyo Giresun bu hafta renkli bir canli yayina sahne oldu. Bir süredir Almanya nin çesitli sehirlerinde programlari olan Giresun lu sanatçimiz Güler Öztürk bu kez Radyo Giresun severler için mikrofon basina geçti canli program süresince birbirinden güzel türkülerini Radyo Giresun severler için okuyan Güler öztürk hemserilerimizin gönlüne taht kurdu.

 

Güler Öztürk ün Dj Özcan Özdemir ile birlikte sundugu programina canli telefon baglantisi ile Türkiye den Erdal Güvendi, Hicabi Senlikoglu, Rüstü Karpuz, Ömer Temiz katildilar.

Hemserilerimize unutulmaz dakikalar yasatan sanatçilarimiz Radyo Giresun farkini dinleyicilerine bir kez daha gösterdiler.

 


 

Radyo Giresun kurucusu ve sahibi Ilhan Apaydin programa katilan ve bu programin yapilmasinda ev sahipligi yapan hemserilerimiz Fidan&Turan Aydin basta olmak üzere Mustafa Köksaldi ya özelliklede bizleri onurlandiran Güler Öztürk hanimefendi ile degerli DJ Özcan Özdemir e tesekkürü borç biliyorum dedi.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.