Uncategorized

Werdhol 4. Kümbet Senligi ne Hazirlaniyor

Ihsan Incekara NRW

Almanya dan Bildiriyor;

 

Almanya da faal derneklerimizden olan Werdhol Giresunlular dernegi bir süre önce aldiklari karar geregi Yurtdisinda Giresun dernegi ile ortak yapacagi organizasyonlardan ilkini 13 Haziran 2010 tarihin de 4. Kümbet senlikleri adi altinda Werdhol de yapacak.

 

Senlik öncesi yapilacak etkinliklerin belirlenmesi senlik komitesin olusturulmasi amaciyla ilk toplanti Werdhol Giresunlular derneginin yeni lokalinde gerçeklestirildi.

 

Yapilacak organizasyon ile ilgili toplantiya Werdhol Giresunlular dernegi adina Atif özer baskanligin da Aytekin Çetin, Mehmet Öveç, Yüksel Uzunoglu, Ethem Demirtas, Cevat Çetin, Halil Sarvan

 

Yurtdisinda Giresun dernegi adina Ali Hamurcuoglu baskanligin da Nazmi Durmus, Mehmet Aksu, Ahmet Gürsoy, Ihsan Incekara katildilar.

 

Buyil 4. sü düzenlenecek olan Kümbet senlikleri öncesi yapilan toplantida bir süre önce berbaer hareket etme karari alan iki dernegin yöneticileri aralarindaki protokol geregi karsilikli olarak destek sözünün yerine getirilmesi husunda karar birligine vardilar.

 

Bir süre önce yeni lokaline tasinan Werdhol Giresunlular dernegine ayni zamanda hayirli olsun ziyareti yapmis olan Yurtdisinda Giresun dernegi yöneticleri yapilan agirlamadan memnun kaldilar.

 

Öte yandan heryil geleneksel hale gelen senliklere buyil Türkiye den Giresun dan birçok belediye baskani ve milletvekili ile Giresun valisi de davet edilecek. Gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar in sunuculugunu üslenecegi senlikler öncesi yapilan toplantida alinan kararlar önümüzdeki günlerde hazirlanacak afisler ile kamu oyuna duyurulacak.

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.