SON DAKİKA!

RAHAT UYU ÖMER HEKİM İSMİN YAŞAMAYA DEVAM EDİYOR

Hayır sever iş adamı Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Öner Hekim’in 12 yaşında yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak ölen oğlu Ömer Hekim adına düzenlenen sünnet şöleninin 21. cisi Piraziz’de düzenledi.

omerhkimsunnetsoleni2014

Giresun’un Piraziz ilçesi Kaymakamlığı ile Piraziz Belediye Başkanlığı tarafından, hayırsever iş adamı Öner Hekim’in katkılarıyla düzenlenen 21. Ömer Hekim Sünnet Şöleni, ilçe aile sağlığı merkezi bahçesinde yapılan törenle başladı.

Törende konuşan Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu, “Küçük yaşta aramızdan bir amansız hastalık sonucu ayrılan ve adına sünnet töreni düzenlediğimiz değerli yavrumuz Ömer Hekim’e Allah’tan rahmet diliyorum. Sünnet olacak çocuklarımızı ve ailelerini kutluyorum” dedi.

Törene katılan CHP Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu ise işadamı Öner Hekim Bey’e yaptığı bu hayırlı iş için teşekkür ederek, yaşamını kaybeden evladı Ömer Hekim’e de Allah’tan rahmet dilediğini söyledi.

Piraziz İlçe Kaymakamı Hüseyin Çam ise konuşmasında, “21.’sini düzenlemekten büyük memnuniyet duyduğumuz Ömer Hekim Sünnet Şölenine hepiniz hoş geldiniz. Geleceğimizin teminatı olan bu yavrularımızın sevincine ortak olmak için buradayız. Bu yıl 50 çocuğumuz sünnet ettirilecek. Bugüne kadar yaklaşık 2 bin çocuğumuz Ömer Hekim Sünnet Şölenininde sünnet ettirildi” diye konuştu.

Konuşmaların ardından katkılarından dolayı iş adamı Öner Hekim adına verilen plaketi Hekim Süt.Aş. Genel Müdürü Veysel Güneş aldı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, Piraziz Kaymakamı Hüseyin Çam ve Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu sünnet olan çocukları ziyaret ederek altın taktılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.