Uncategorized

Rahmetli Ergun Aydina Vefa

Gaziosmanpasa Bölgesin de kurulu bulunan Giresun dernek baskanlari geçen yil vefat eden dernek baskani Ergün Aydin’i unutmadi.
Adina futbol turnuvasi düzenlenen Ergün AYDIN in mezari basinda arkadaslari Kuran-i Kerim okuyup dua ettiler.


Giresun Dernek Baskanlari Ergün Aydin’i anma programi düzenledi.


Bölgemizde kurulu bulunan Giresun Derneklerinin baskanlari, elim bir trafik kazasi sonucu geçtigimiz yil Haziran ayinda vefat eden, Egriambar Köyü Dernek Baskani Ergün Aydin’i unutmadi.  Pazar günü sabah kahvaltisinda Egriambar Dernegi’nde bulusan dernek baskanlari, kahvalti sonrasi Ergün Aydin’i hayir ve dualarla andi. Kahvalti sonrasinda yine Ergün Aydin’in vefatinin birinci yilinda hep birlikte Hasdal Mezarligi’nda ki kabri ziyaret edildi. Burada Yasin’i Serif ve dualar okunarak Ergün Aydin ve diger mevtalarin ruhlarina hediye edildi. 


GOP Giresun Derneginin kurulusunda arkadaslarina destek olan Ergün AYDIN i arkadaslari unutmadi.

Ergün Aydin çevresinde sevilen ve sayilan bir isimdi. Giresun Dereli Egriambar Köyü Dernek baskanligi, Sultangazi Giresunlular ve GOP Giresunlular Der. Yön. Kur. Üyeligi, Cumhuriyet Mahallesi Cami Dernegi Yönetim kurlu üyeligi görevlerinde bulunuyordu.  


  


Sultangazi Giresunlular Dernegi Baskani Mustafa Senol SAYGILI ile Dogankent Kozköy Dernegi Baskani Ali ALIM Kuran okuyup dua ederken diger arkadaslari da onlara amin diyerek eslik ettiler.


Giresunlular daha öncede Ergün Aydin adina bir futbol turnuvasi düzenlemislerdi.  Giresun Dernek Baskanlari kahvaltida, yine Ergün aydin adina hazirlanan kütüphaneye katki saglama karari aldilar.


 


   Ergün AYDIN kütüphanesinin bilgisayarini alacak olan arkadaslari bu is için Ali Sükrü KARA yi görevlendirdiler. 


 


Egeiambar köyü dernegindeki sabah kahvaltisindan sonra ;


Osman AGA,Ergün AYDIN futbol turnuvasinin tertip komitesinden Ahmet DEMIRAY ile Mustafa Senol SAYGILI Yazlikköy dernegi kurucu baskani ve turnuvanin en büyük destekçilerinden Hasan TOP a plaketini gecikmeli de olsa takdim ettiler.Hasan TOP biz Ergün kardesimiz adina yapilan her türlü faliyete kayitsiz sartsiz destek oluruz dedi. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.