SON DAKİKA!
saadetsenonergiresun

SAADET ŞEN ÖNER KONFERANS VERDİ

Kişisel Gelişim Uzmanı ve Yaşam Koçu Saadet Şen Öner, Belediye Vahit Sütlaş Sahnesi’nde gerçekleştirdiği konferansta, empati gerçekleri, temsil sistemi, 3D dinamikleri, sağ beyin Egzersizleri, iletişim tekniklerini anlattı

saadetsenoner

Giresun Belediyesi 8 Mart Dünya Kadınlar günü etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen “Kadın ve Aile içi İletişim” konulu konferans yapıldı.

Aynı zamanda Giresun eski valisi ve halen CHP Isparta Milletvekili Ali Haydar Öner’in eşi olan Saadet Şen Öner, Giresun Belediyesi Vahit Sütlaş Sahnesi’nde gerçekleştirdiği konferansta, empati gerçekleri, temsil sistemi, 3D dinamikleri, sağ beyin Egzersizleri, iletişim tekniklerini anlattı.

Saadet Şen Öner, yaklaşık 2 saat süren, herkesin dikkatle dinlediği konferansta izleyiciye uygulamalı anlatımlarda da bulundu.

Alkışlar eşliğinde son bulan konferansın ardından Giresun Belediye Başkan Vekili Hayati Tökez, Saadet Şen Öner’e fındık başımızın tacı heykeli hediye etti.

Burada bir konuşma yapan Tökez, “Değerli Hemşehrilerim ve değerli arkadaşlarım şahsım adına güzel dersi dinlemekten son derece mutlu oldum. Ben bu dersi bizlere sunan ve bizleri kırmayarak buraya kadar gelen Saadet Şen Öner hanımefendiye belediyemiz ve sayın belediye başkanımız Kerim Aksu adına çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.