SON DAKİKA!

SAĞLIK BAKANI DR.MEHMET MÜEZZİNOĞLU GİRESUN’DA

Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu Giresun’un Şebinkarahisar ilçesinde yapımı tamamlanan Devlet Hastanesinin açılışını yapmak üzere Sivas üzerinden kara yoluyla ilçeye geldi.

Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu Şebinkarahisar’a gelişinde AK Parti Giresun Milletvekili Adem Tatlı, Giresun Valisi Dursun Ali Şahin, Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı ve daire amirleri tarafından karşıladı. Hükümet Konağı önünde davul zurna eşliğinde karşılanan Bakan Dr. Mehmet Müezzinoğlu bir süre folklor gösterilerini izledikten sonra Fatih Camisi’nde Cuma Namazı’nı kıldı. Cami çıkışı tören alanına yürüyerek geçen Bakan Dr. Mehmet Müezzinoğlu’na vatandaşlar yolda yörenin ünlü fındık ezmesi ve pestilinden ikram etti.

Bazı vatandaşlar ise hastaneye uzman doktor talebinde bulundu.

Yapılan konuşmaların ardından Bakan Mehmet Müezzinoğlu, Vali Dursun Ali Şahin ve daire amirleriyle hastanenin kurdelesini keserek hizmete açtı. Bakan Dr. Müzezzinoğlu hastaneyi de gezerek hastalarla sohbet etti.

Açılışa Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’yla birlikte Giresun Valisi Dursun Ali Şahin, Giresun Milletvekili Adem Tatlı, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Şebinkarahisarlı hemşerilerimiz Ahmet Baha Öğütken, Ünal Kaçır, AK Parti Giresun İl Başkanı Av. Sabri Öztürk, Şebinkarahisar Kaymakamı Avni Oral, Belediye Başkanı Şahin Yılancı, AK Parti İlçe Teşkilatı Başkanı Ahmet Bölük, Giresun ve Şebinkarahisar’ın diğer mülki ve idari amirleri, İstanbul’dan gelen STK başkanları ve diğer misafirler ile, çok sayıda Şebinkarahisarlı katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.