Uncategorized

SBS Stresine Piknik Ile Cevap

Dershane ögretmenleri piknikte moral depoladi.

 

Giresun Ikbal FEM ve ANAFEN ögretmenleri, geleneksel hale getirdikleri piknikte bulustu. Aileleriyle birlikte düzenlenen çesitli etkinliklerle stres atan Giresun Ikbal FEM ve ANAFEN çalisanlari güzel günü mangal keyfiyle geçirdi, hem de kaynasma sagladi.

Giresun Ikbal FEM ve ANAFEN ögretmenleri, Yaglidere Ilçesi piknik alaninda bir araya gelerek is stresinden uzak bir gün geçirdi.

Personel arasi birlik ve berberligin pekismesi amaci ile düzenlenen piknikte konusan Giresun Ikbal FEM ve ANAFEN Genel Müdürü Levent Uysal” Personelimiz yogun is stersinden uzaklasip açik ve günesli bir havada eglenme firsati buldu.

Insanimizin günlük hayatin stresinden kurtulup bir gün dahi olsa tabiatla bas basa kalmasinin kendilerini çok sevindirdigini görüyoruz.

Piknigi aile içinde çalisan kurum çalisanlari, arasindaki birlik ve beraberligi pekistirmek amaci ile düzenlediklerini” söyledi.

Piknikte Tirebolu ilçesi Ikbal FEM dershanesi Müdürü Mehmet Yildirim, ANAFEN Müdürü Taner Yener’de hazir bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.