Uncategorized

Sebinkarahisar Ankara da Bulustu

 

HAVASI MIS KOKULU, SULARI ABU-HAYAT
KALESI SAHIN GIBI SEHRE GERMISTE KANAT
BIN YILLIK TARIHINI YAZMAKTADIR HISARI
GÖRMEYENE NE YAZIK SEBINKARAHISAR I
dizeleri ile Ankara Sebinkarahisarlilar Vakfi Genel Baskani Ünsal Uluçeçen den davet alan Ankara daki Sebinkarahisarlilar, eglenceye kostular.

 

 

Çok sayida davetlinin katildigi Geleneksel Ankara Sebinkarahisarlilar Gecesi ne istirak edenler arasinda Adalet ve Kalkinma Partisi Giresun Milletvekili Haci Hasan Sönmez, Giresun eski Milletvekili Av. Vamik Tekin, Çankiri Vali Yardimcisi Serefnur Oktay ve esi Ankara Atatürk Egitim ve Arastirma Hastanesi Çocuk Sagligi ve Hastaliklari Uzmani Dr. Hamiyet Oktay, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi  Kamu Hukuku Ögretim Üyesi Prof.Dr. Anil Çeçen ile Istanbul Sebinkarahisar Yardimlasma Dernegi(Seb-Der) Genel Baskani Prof.Dr. Yener Aytekin vardi.

 


 


 


 

 

Hafta sonu olmasi nedeniyle gece geç saatlere kadar yöresel sanatcilarin verdigi müzik ziyafeti ile eglenen Sebinkarahisarlilar, ayrica birlik ve beraberlik mesajlari ile büyük dayanisma örnegi verdiler.
 
Mehmet ÜÇÜNCÜ-ANKARA
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.