GÜNCEL

ŞEBİNKARAHİSAR’DA ÇÖKEN BİNA

Giresun’un Şebinkarahisar ilçesinde dün Cuma namazı saatlerinde bir bina henüz sebebi bilinmeyen bir nedenle ilçeden geçen Tamzara deresine doğru çöktü.

Dursun Yallı’ya ait olan 3 katı kagir binanın çöktüğü saatlerde herkesin Cuma namazında olması olası bir faciayı da önlediğini ortaya çıkardı.

Olayı duyar duymaz Giresun’dan yola çıkan Giresun Valisi Dursun Ali Şahin Şebinkarahisar ilçesine gelerek bina sahibi Dursun Yallı’ya geçmiş olsun dilekerini iletti ve ilçe yetkililerinden olay ile ilgili bilgi aldı.

sebinkarahisarcokenbina

İlk belirlemelere göre 3 katlı binanın altının market olarak işletildiği, binanın çöktüğü saatlerde ilçede cuma namazı saati olduğu ve olası ölüm olaylarınında bu sebeple önlendiği ortaya çıktı.

Vali Dursun Ali Şahin’in incelemelerinde İlçe Kaymakam Vekili Çamoluk Kaymakamı Murat Öztürk, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Selahattin Acara, İl Emniyet Müdürü Hikmet Bulak, Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı, Giresun Orman Bölge Müdürü Celal Pir, Giresun Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Beytullah Şahin ve İl Genel Meclisi Üyeleri de hazır bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.