SON DAKİKA!

GÜÇLÜ KADINLAR GİRESUN’DA FİNAL YAPTI

Giresun’da faaliyet gösteren “Deniz Yıldızı Derneği” yardım kuruluşunun “Güçlü Kadınlar Yeni Bir Giresun Kuruyor” projesinin final gecesini düzenledi.

Giresun’da kurulduğu günden buyana gerçekleştirdiği faaliyetler ile adından  çok söz ettiren Deniz Yıldızı Derneği, “Güçlü Kadınlar Yeni Bir Giresun Kuruyor” projesine destek verenlerle bir araya geldi.

Düzenlenen gecede konuşan Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Emine Acar; “Bugüne kadar alan elle veren el arasında bir köprü olarak nice ihtiyaç sahiplerine yardım ettik onlarcasına ev yaptık. Ancak ‘Güçlü Kadınlar Yeni Bir Giresun Kuruyor’ projesi daha bir önemliydi. Çünkü kadınlarımızı kendi ayakları üzerinde durması konusunda, toplumumuzda her alanda hak ettiği yerde yer alabilmesi konusunda eğitimler verildi, seminerler düzenlendi. Bir çok kariyer yapmış kadınlarımızın hayatları örnek alındı.Projemizin sona ermesinin ardından da destek veren, emek harcayanlarımızla bir araya gelmek istedik” dedi.

Düzenlenen gecede yapılan konuşmaların ardından projeye destek verenlere Dernek tarafından düzenlenen plaketler verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.