Uncategorized

SOK Mustafa Taskesen Tunceli Valisi Oldu

ISTE VALILER
Istanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah Osmaniye ye,Amasya Valisi M.Celalettin Lekesiz Hatay a,Artvin Valisi Cengiz Aydogdu Kirklareli ne,Giresun Valisi Mustafa Taskesen Tunceli ye,Kars Valisi Mehmet Ufuk Erden Kirsehir e,Kirklareli Valisi Hüseyin Avni Cos Aydin a,Konya Valisi Osman Aydin Nevsehir e, Malatya valisi H. Ibrahim Dasöz Amasya ya, Tekirdag valisi Aydin Nezih Dogan Konya ya, Trabzon valisi Nuri Okutan Sanliurfa ya, Tunceli valisi Mustafa Yaman Giresun a, Van valisi Özdemir Çakacak Usak a, Batman valisi Dr.Recep Kizilcik Trabzon a, Osmaniye valisi Zübeyir Kemelek Tekirdag a, Develi Kaymakami Ahmet Turhan Batman a, Nizip Kaymakami Hakan Yusuf Güner Kirikkale ye, Mülkiye basmüfettisi Ahmet Kara Kars a, Kocaeli Büyüksehir Belediyesi Genel Sekreteri Münir Karaloglu Van a, Emniyet Genel Müdür Yardimcisi Ali Kolat Sivas a, Mülkiye Basmüfettisi Yilmaz Arslan Balikesir e, Mülkiye Basmüfettisi Doç.Dr.M.Ulvi Saran Malatya ya, Mülkiye Basmüfettisi Mustafa Yemlihalioglu Artvin e.


MERKEZDEKILER
Balikesir Valisi Selahattin Hatipoglu Merkeze, Hatay Valisi Nusret Miroglu Merkeze, Kirsehir Valisi M.Lütfullah Bilgin Merkeze, Nevsehir Valisi M.Asim Hacimustafaoglu Merkeze, Sivas Valisi Veysel Dalmaz Merkeze, Sanliurfa Valisi Yusuf Yavascan Merkeze, Usak Valisi M.M.Kayhan Kavas Merkeze, Kirikkale Valisi M.Bahrettin Demirer Merkeze.


HABERTÜRK


MUSTAFA YAMAN KIMDIR?
1961 yilinda Çorum Ilinin Osmancik Ilçesinde dogdu. Ilkokul, Orta ve Lise ögrenimini Osmancik Ilçesinde tamamladi.1985 yilinda Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu ve Avukatlik stajini bitirdi. 1986 yilinda Kütahya Ilinde Kaymakam Adayi olarak göreve basladi. Bir yil süre ile Belçika da dil egitimi gördü. Kaymakam Adayligi staji döneminde Ürgüp Kaymakam Vekilligi görevinde bulundu. Kura ile Almus Kaymakamligina baslayarak daha sonra Mazgirt, Bozova, Delice, Beypazari ve Niksar Ilçelerinde Kaymakamlik yapti. Içisleri Bakanligi Merkez Teskilatina Hukuk Müsaviri olarak atandi. Nüfus ve Vatandaslik Isleri Genel Müdür Yardimciligi, Personel Genel Müdür Yardimciligi ve Personel Genel Müdürlügü görevlerinde bulundu. 18 Mayis 2007 tarihinde Tunceli Valiligine görevlendirildi. 19/9/2007 tarih ve 2007 /12604 Sayili Bakanlar Kurulu karari ile Tunceli Valiligine atandi. Evli ve 1 çocuk babasidir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.