SON DAKİKA!

Sokağa Çıkma Yasağı Can Dostlara Yaradı

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, her fırsatta ziyaret etmekten mutluluk duyduğu hayvan barınağındaki can dostları ziyaret etti.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun talimatları ile sabahın ilk ışıklarında harekete geçen ekipler ise şehir genelindeki beslenme noktalarında mama ve su desteği sağladı.

Koronavirüsle mücadele eylem planı kapsamında şehir genelinde çalışmalarını sürdüren Belediye ekipleri, sokağa çıkma yasağı ihtimaline karşı daha önceden tüm eylem planını hazırlayarak, sokaktaki sahipsiz hayvanların bu süreçte beslenme sorunu yaşamaması için özel hazırlık yaptı.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, yaptığı açıklamada: “Her canlının yaşam hakkına saygı duyuyor ve içinde bulunduğumuz bu zor süreçte ekiplerimizce yiyecek sıkıntısı çeken sokaktaki can dostlarımız için su ve mama dağıtmaya devam ediyoruz. Sokaktaki hayvan dostlarımızın bu süreçte beslenme sorunu yaşamaması için ekiplerimize talimat verdik. Merak etmeyin onlar bize emanet. Giresun Belediyesi olarak tüm ekiplerimizce sahada ve Giresun’un hizmetindeyiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.