SON DAKİKA!

Sualti Hokeyi A Milliler Giresun da Çok Mutlu


Sualti Hokeyi A Milli Takim kampi nese içinde devam ederken Giresun Olimpik Yüzme Havuzu açilisinin yapildigi 2007 yilindan buyana ilk defa A Milli seviyesinde bir takimi agirlamanin gururunu yasiyor. 

Sualti Hokeyi A Milli Takimin Lübnan Asilli Ingiliz Teknik Direktörü Antuan Murad; “ Giresun tahmin ettigimin üzerinde bir sehir çikti, burada gerçekten çok güzel agirlandik, TSSF Sualti Hokeyi A Milli Takimi dünyada sözü geçen ve prestijli bir takim, bu kamp sezon öncesi oldukça verimli geçti, Mart ve Nisan aylarinda ikinci kampimizi yapacagiz, 2011 yilinda Kolombiya’da Düzenlenecek olan Dünya Sualti Oyunlari Sampiyonasina iddiali bir sekilde hazirlaniyoruz. Bu çalismalarimiza katki saglayan Giresun sehrinin idarecilerine tesekkürü bir borç biliyorum.”  dedi.

Türkiye Sualti Sporlari Federasyonu Baskan Vekili Dr. Sahin Özen “ Giresun artik Federasyonumuzun üssü olmustur, Giresun Valiligi ve Il Özel Idaresi ile her zaman yanimizda olan Giresun Belediyesi’ne, Giresun Gençlik ve Spor Il Müdürlügümüze basta Federasyon Baskanimiz A.Inkilap Obruk ve yönetim kurulunun minnet ve tesekkürlerini sunuyorum.” Seklinde konustu.


Türkiye Sualti sporlari Federasyonu Danismani Ethem Bakar “ Giresun Olimpik Yüzme Havuzu bu sehrin en önemli spor tesisi konumundadir, yetkilerimiz çerçevesinde Giresun iline birçok organizasyonu getirme niyetindeyiz, Sualti Hokeyi Türkiye A Mili Takimi bütün dünyada söz sahibi olmasina karsin yurt içinde çok taninan bir brans degildi, yeni stratejimiz bu tür kamplar vesilesi ile bu branslari ülke ile tanistirip yeni sporcular kazanarak yurt içinde bu branslari gelistirmektir. Giresun kampi buna en güzel örnek oldu.” Dedi. 


 


 

Öte yandan A Milli Takim bugün 16.00’ da Giresun Valisi Mustafa Yaman tarafindan kabul edilecek;
Sualti Hokeyi A Milli Takimi Giresun Valisi Mustafa Yaman ve Giresun Belediye Baskani Kerim Aksu ile Giresun Il Özel Idaresi Genel Sekreteri Cumhur Melikoglu’na ziyarette bulunarak milli takim formasi hediye edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.