Uncategorized

Sultangazi Giresunlular Dernegi Açiliyor

 Sultangazi Giresunlular Dernegi, 19 Mart Cumartesi açilacak olan dernek merkezinin açilisi ve dernegin tanitimi için Mavi Karadeniz Televizyonuna gitti.


Dernek Baskani Abdurrahman ADA yaptigi açilis konusmasinda Mavi Karadeniz Televizyonu sahipleri Fuat Kus ve Kara Davut a  Horon Show Sunuculari olan Elifçe Genç Hanimefendiye, Haci Mehmet e sanatçi Alim Koca ya programlarina eslik ettikleri için tesekkür etti.


Dernek Baskani ADA, hedeflerinin farkli bir dernekçilik ortaya koyabilmek oldugunun altini çizdi ve bu ekibin bunu basarabilecek beceride oldugunu belirtti.
 
Paylasarak çogalacaklarini tüm hemserilerinin arasinda dernegin köprü görevi olacagini ve herkese esit yakinlikta ve uzaklikta duracagindan bahsederek konusmasina devam eden Baskan Abdurrahman ADA, Dernegin 19 Mart Cumartesi günü saat 14.00 de açilisinin olacagini ve tüm hemserilerinin bu sölene davetli oldugunu, Orada Giresun Simidini, Giresun Pastasini, Giresun Fresa, Fatsuyunu, yani Giresun`a ait ne varsa onlarin hepsini bulacagimizi ogün Giresun`u Sultangazi de yasanacagini beyan etti.Sultangazi Giresunlular DerneK Baskani Abdurrahman ADA kendisinin kaleme aldigi Selam Sana Giresun adli eseri büyük bir cosku ile okudu ve dinleyenlerden büyük alkis aldi.
program tesekkür konusmalari ile son buldu.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.