SON DAKİKA!

Takimlar Belli Olmaya Basladi

Giresun un ev sahipliginde gerçeklesecek olan Zipkinla Balik Avi bölge sampiyonasi için takimlar Agredite olmaya basladi.

 

Sampiyonanin ilgiç raslantilarada gebe oldugu asikar söyleki;

 

Agredite olan Zonguldak takimlarin dan birinin antrenörü ve yarismanin teknik kurul üyesi ayni zamanda Türkiye Sualti Sporlari Federasyonu Zonguldak il Temsilcisi Zafer Basoglu Giresun dan göç eden bir ailenin oglu olarak dogdugu ortaya çikti.

 

Gazetemize gönderdigi açiklama ile Giresunlulara selam gönderen Basoglu yillar sonra Giresun da olacak olmanin heyacanini dile getirdi.

 


 

Iste Zafer Basoglu nun gazetemize gönderdigi açiklama;

 

1958 Zonguldak dogumluyum, Annem babam 1950 yilinda Giresun dan Zonguldaga göç etmisler. Aslen ben de Giresunluyum,  Suanda Zonguldak sualti sporlari il temsilcisiyim. Ayni zamanda zipkinla balik avi teknik kurul üyesiyim. 8 kez milli oldum. Bir Avrupa birinciligim, Türkiye de de birkaç defa 1. 2. ve 3. lüklerim var. En son 2000 yilinda Tahiti deki dünya sampiyonasina katildim. 2004 yilindan itibaren sporculugu biraktiktan sonra teknik kurul üyeligi yapmaktayim. Zonguldak bölgesinden 2 takim olarak yarismaya katilacagiz. Tüm yarismaci arkadaslara basarilar dilerim. Giresunda bulusmak üzere.

 

Haber Resimleri :Olcay Gür-Zonguldak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.