Uncategorized

Birgün de Aileye Ayirdilar

Hafta sonu Istanbul dan uzaklasarak Kartepe, Masukiye ve Sapanca (Zigana Tesisleri) arasinda piknik, gezi ve mangal keyfi yapan sivil toplum örgütü yöneticileri adeta felekten bir gün çaldilar.

 

Giresun Dernekler Federasyonu Genel Baskani ve Giresun Konfedrasyonu Kurucu Baskani Sitki Ada, Giresun Dernekler Federasyonu Genel Baskan Vekili ve Gazetemiz Imtiyaz Sahibi Ethem Bakar, Gazeteci Yazar ve Emekli Egitimci, Esenler Yesilgiresun Dernegi Yönetim Kurulu Üyesi Zeki AL, Bahat Saglik Gurubu Sultangazi Hastanesi Idare Amiri ve Sultangazi Giresunlular Dernegi Kurucu Baskani Ahmet Demiray, Giresun Dernekler Federasyonu Genel Baskan Yardimcisi ve Esenler Belediyesi Baskanlik Özel Kalem Müdürlerinden Nazmi Güler ve aileleri hafta sonu Kartepe, Masukiye ve Sapanca (Zigana Tesisleri) bölgesinde piknik, gezi ve mangal keyfi yaparak yil boyu kendilerini idare eden eslerine bir gün yasattilar.

 

Zamanin nasil akip geçtigi belli olmadan sabahin erken saatlerinde baslayan beraberlik her yöneticinin esleri ve çocuklarina birgün ayirabilmis olmanin mutlulugu içinde sona erdi.

 

Ilginç görüntülerin olustugu piknik ve gezi sirasinda aileler birbiriyle tanisma ve kaynasma firkasti buldular, yil boyunca bir çok toplantida birlikte olan sivil toplum örgütlerinin bu önemli idarecilerinin aileleri ayni kaderi yasiyor olmaktan bir günlügünede olsa kendilerini ali koydular.

 

Iste bu ilginç bulusmanin resimlere yansiyan kareleri yorumsuz yayinliyoruz;

 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

Haber Fotograflari: Zeki AL, Emrecan Demiray, Ogulcan Bakar, Canan AL

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.