SON DAKİKA!

TARAFTAR POLEMİĞİ’NDE KÜSTAH AÇIKLAMA

Yeşil Giresun Belediyespor ile hafta sonu Giresun 19 Eylül Kapalı Spor Salonunda karşılaşacak olan Trabzonspor basketbol takımı Giresun İl Güvenlik Kurulu’nun aldığı kararı Yeşil Giresun Kulübüne mal etti.

Trabzonspor resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre; Trabzon’da oynanan ve Giresun’dan gelen 300 civarında taraftarın burnu bile kanamadan geri gönderildiği hatta olay çıkarmalarına rağmen Yeşil Giresun Belediyespor’un yönetimi tarafından Trabzonspor kulübünün suçlandığı basın açıklamasına atıfta bulunarak büyük kulüp küçük kulüp polemiği yapılmaya çalışıldığı gözlenmektedir.

Trabzonspor camiasının şunu bilmesinde yarar var ne kadar büyük olursan ol şuan Yeşil Giresun Belediyespor ile aynı ligde ve aynı şartlarda oynuyorsun. Ayrıca ilinizin milletvekili ve bakanlarının yaptığı ayrımcılıklar nedeni ile Giresun sporcuları yaklaşık 40 yıldır aynı salonda kullanıyor sizin hemen her ilçenizde yeni salonlar var şimdi suçlu Giresunlular mı oldu?….

Yeşil Giresun Belediyespor oynadığı ligde Play-Of mücadelesi vermeyi garantiledi ve bu maçı kazanma gibi bir ihtiyacı da yok, müzeye bakmaya da gerek yok kupalar şiltler ve bröveler kulüplerin büyüklüğünü göstermez kulüplerin büyüklüğünü camialarının nezaketi ve alçak gönüllüğü belirler Türkiye’de müzeleri kupa dolu ne kulüpler tarih sayfasına gömüldüler…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.