SON DAKİKA!

TARIM KREDİ KOOPARATİFLERİ BAŞKANLIĞINA MURAT KUMAŞ SEÇİLDİ

Tarım Kredi Kooparatifleri Merkez Birliği yeni yönetimi, ilk Yönetim Kurulu Toplantısı’nı yaptı. Merkez Birliği’nde gerçekleştirilen toplantıda Giresun Merkez Boztekke Köyü Muhtarı’da ola Murat Kumaş Yönetim Kurulu Başkanlı’ğına seçilirken Selahattin Külcü ve Mesut Ölmez de Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görev aldılar.

Toplantının ardından Genel Müdür İrfan Güvendi eşliğinde Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kumaş, Başkan Vekilleri Selahattin Külcü ve Mesut Ölmez, Yönetim Kurulu Üyeleri İrfan Karakaya, İbrahim Ethem Üstüner, Veli Sar, Yaşar Terzi, Mehmet Şahin ve Ahmet Yoncacı, Denetçiler; Sinan Soylu, İsmail Daşdelen ve İlhan Saltık Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker’i makamında ziyaret ettiler.

Bakan Yardımcısı Kutbettin Arzu, Müsteşar Nihat Pakdil ve Tarım Reformu Genel Müdürü Dr. Gürsel Küsek’in de hazır bulunduğu görüşmede Bakan Mehmet Mehdi Eker, yeni yönetimi tebrik ederek, yeni kadronun herkes için hayırlı olması temennisinde bulundu. Bakan Mehmet Mehdi Eker; faaliyetleriyle, Türk Çiftçisi için son derece önemli olan Tarım Kredi Kooperatifleri’nin, bu bilinçle işini çok daha iyi yapacağına olan inancını dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.