Uncategorized

TIRDEF den Ahde Vefa

Tireboluspor’a destek saglamak amaciyla yapilan gece dolaysisiyla TIRDEF Genel Baskani Doç. Dr. Halit Keskin bir tesekkür mesaji yayinladi. Iste Halit Keskin imzali tesekkür mesaji;


Tireboluspor’a destek saglamak amaciyla TIRDEF’in organizasyonunu sagladigi yardim gecesi güzel bir baslangica vesile oldu. Gönlümüz Tireboluspor’un bu yil gerçeklesecek bütçesinin önemli bir miktarini karsilamaktan yanaydi ama yine de önemli bir maddi kaynak saglandi. Fakat bundan önemlisi birlikte bir ilki gerçeklestirmenin önemiydi ki bunun ne kadar degerli bir gösterge oldugu zaman içersinde daha da iyi anlasilacaktir. Ilk projelerde çalisanlar ve baslangici yapanlar birer köprü vazifesi görürler. Son derece zor ve bir o kadar da stresli bir görevi üstlenmektedirler. Köprü kurulduktan sonraki süreçte yapilacak projelerin daha kolay halledilecegi açiktir. 

Maddi olarak katki saglayan, ekran basinda bizi izleyen ve stüdyoya gelerek yalniz birakmayan hemserilerimize ve derneklerimize en kalbi tesekkürlerimizi sunuyorum. Bu organizasyonun hazirligindan, sunumuna ve icrasina kadar TIRDEF yöneticileri, dernekleri ve delegeleri etkin olarak görev almistir, kendilerine tesekkür ediyoruz. Baskan Vekilimiz Istanbul Aydin Üniversitesi Ögretim Görevlisi Haldun Domaç’a ayri bir tesekkürü sunmak istiyorum. Tek kelimeyle enfes bir program yönetti ve saatlerin nasil geçtigini anlamadik. Ayrica her zaman yanimizda olan ve gelir gelmez TIRDEF yönetim kurulu üyesi gibi kosturan Yeni Tirebolu sitesinin Genel Yayin Yönetmeni Hasan Kübüç’e de tesekkür ediyorum.

 


 

Geceye hazirlik safhasinda bize ev sahipligi yapan Kuskunlu Köyü Dernek Baskanimiz Yasar Yilmaz ve Yönetim Kuruluna, Zeytinburnu Tirebolu Dernegi Baskanimiz Bahattin Sener ve Yönetim Kurulu’na tesekkür ediyoruz. Yine hazirlik asamasina aktif katilim saglayan Pendik Tirebolu Dernegi Baskani Telat Öztürk, Belen Köyü Dernegi Baskani Zübeyir Pek, Yaglikuyumcu Dernegi Baskani Yrd. Temel Yanbul’a ve Kuzgun Köyü Dernegi Baskani Ali Kamat’a tesekkür ediyoruz.

 


 

Istanbul Milletvekili Mehmet Domaç’a, Arastirmaci-Yazar Ayhan Yüksel’e, Kurucu Baskanimiz Çinar Çetinkaya’ya,Tirebolu’ dan aramiza katilan Saban Aydin Arslan hocamiza, televizyoncu ve program yapimcisi hemserimiz Safak Karaman’a, Tireboluspor’un eski voleybolcularindan Sükran Ödemis’e ve bu ortak projede birlikte çalistigimiz Tireboluspor Baskani Yusuf Haciibrahimoglu’na da özverili çalismalarindan dolayi tesekkür ediyoruz.

 

Canli yayina katilarak Tireboluspor’a her zaman destek olacaklarini bildiren Giresun Belediye Baskanimiz Kerim Aksu’ya ve islerinin yogunlugu sebebiyle aramizda olamayan Tirebolu Belediye Baskanimiz Burhan Takir’a tesekkür ediyoruz.

 


 

Federasyonumuzun kurucu üyelerinden ve delegemiz Yahya Ipek Bey’e de tesekkürlerimizi sunuyorum. Kendisi Mavi Karadeniz Televizyonu ile olan kisisel iliskilerini bu canli yayin programinin saglanmasinda devreye sokmustur. Bu vesileyle Mavi Karadeniz Televizyonu Yönetim Kurulu Baskani Fuat Kus ve Yönetim Kurulu’na tesekkür ediyoruz.

 

Özel bir tesekkürü de Isikli Köyü Dernek Baskanimiz Cevat Topal Bey’e ve Yönetim Kurulu’na yapmak istiyorum. Programdan birkaç gün önce yapmis oldugum görüsmelerde desteklerini açikça ifade ettiler ve TIRDEF yönetimini cesaretlendirdiler. Kendisinin baskanligindan sonra Isikli Köyü Derneginin son derece proaktif bir STK’ ya dönüstügünü gözlemliyoruz ve gurur duyuyoruz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.