SON DAKİKA!

TIRDEF Tesekkür Etti

Bütün Giresunlu hemserilerimize Giresun Günlerine olan katilimlarindan dolayi tesekkür ediyoruz.


Tirebolu Dernekler Federasyonu (TIRDEF)  siz degerli hemserilerimizin katilimi ve destekleriyle bu yilki stant organizasyonunu da basariyla gerçeklestirdi. TIRDEF baslangiçtan itibaren bütün hemserilerinin katilimini ve katkilarini çok önemsemektedir. Bunu gerçeklestirme noktasinda da her platformda gerekli açiklamalar ve eylemlerle örnek bir yönetim anlayisi sergilenmeye çalisilmaktadir. Bu çalismalarin bir yansimasi olarak Tirebolu standi üç gün boyunca izdiham olarak tabir edilecek katilima sahne olmustur. Bu durum Federasyonumuzun katilimci bir yönetim tarzini yayginlastirma yönündeki çalismalarinin somut bir tezahürü olarak belleklerde yerini almistir.


4. Giresun Günlerinde TIRDEF organizasyonunda gerçeklesen Tirebolu Standi, Istanbul ve Tirebolu ayagindaki kamu kurumlari yöneticileri, STK’lar ve hemserilerimizin katkilariyla yapilmistir. Basta Sayin Kaymakamimiz Gürhan Yazar ve Belediye Baskanimiz Burhan Takir standimiza büyük destekler vermisler ve sürecin her aninda iletisim halinde olmuslardir. Desteklerinden dolayi kendilerine tesekkürlerimizi sunuyoruz. Yine Tirebolu’dan katilarak desteklerini somut olarak gösteren ve üstün gayretler sarf eden Halk Egitim Müdürümüz Ahmet Yilmaz, Müdür Yardimcisi Ömer Göbel ve standa kadin eli degdiren Ögretmen Betül Ekmekçi’ye hassaten tesekkür ederiz.


Derneklerimizin de stant organizasyonumuzun gerçeklesmesinde önemli destekleri olmustur. Tirebolu derneklerinin tümüne tesekkür ediyoruz. Bazi derneklerimiz aktif olarak stant organizasyonuna katildilar ve nöbet tutarak ziyaretçilere ikramlarda bulundular. Onlara da ayri bir tesekkürü borç biliyoruz. Bu derneklerimiz Isikli Köyü Dernegi Baskani Cevat Topal,  Kovanpinar Köyü Dernegi Baskani Dr. Ismail Germen, Kuskunlu Köyü Dernegi Baskani Yasar Yilmaz, Yaglikuyumcu Köyü Dernegi Baskani Mahmut Yaman, Pendik Tirebolu Dernegi Baskani Telat Öztürk, Kuzgun Köyü Dernegi Baskani Ali Kamat, Arslancik Köyü Dernegi Baskani Nurettin Yolcu, Eymür Köyü Dernegi Baskani Hamza Vicil, Danisman Köyü Dernegi Baskani Hasan Kaya, Sekü Köyü Dernegi Baskani Mustafa Yilmaz, Belen Köyü Dernegi Baskani Zübeyir Pek, Civil Yaliköy Dernegi Baskani Recep Karakoç ve görevlilerine tesekkür ediyoruz. Ayrica Zeytinburnu Tirebolu Dernegi Baskani Bahattin Sener, Yukari Bogali Köyü Dernegi Baskani Muharrem Özdemir ve Özlü Köyü Dernegi Baskani Kadir Küçük ve ekibine de tesekkür ediyoruz.


9-11 Nisan tarihleri arasinda sürekli olarak standimizda yer alarak büyük bir gayret sarf eden ve nerdeyse tek basina bir takim gibi çalisan Necmiye Aydin’ a da tesekkür ediyoruz. Nöbetlerinin disinda da sürekli standa destek saglayan Hasan Dönmez, Yasar Yilmaz ve Mustafa Aydin’a tesekkür ediyoruz.


Genç arkadaslarimiz Cüneyt Ipek, Kemal Kahya, Ahmet Aslan ve Köksal Ünal destansi bir gayret sarf ettiler. Kendilerine yönetimimiz adina tesekkürlerimizi sunuyoruz. 


Son olarak, burada isimlerini saymakla bitiremeyecegimiz birçok hemserimizin katkisi olmustur. Yanimiza gelerek veya gönül birligi içinde bizlere destek olan hemserilerimize de en içten tesekkürlerimizi sunuyoruz. Feshane’de Tirebolu Dernekler Federasyonunun vizyonu olan “Birlikte Yönetelim” seklindeki yönetim tarzinin uygulamadaki örnegini görmüs durumdayiz. TIRDEF adina emegi geçen herkese sonsuz tesekkürlerimizi sunuyoruz.


TIRDEF Yönetim Kurulu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.